Balet dla dzieci


Pani Mariola stawia na miłą i koleżeńską atmosferę na zajęciach. Na jej doświdczenie zawodowe składa się kilkanaście lat pracy z dziećmi

 

 

Balet jest to technika taneczna, którą charakteryzuje się precyzyjnością, dokładnością. Ogromny naciska kładzie się na technikę i podstawy. Podkreśla on piękno ruchu i ciała tancerza.

Zajęcia baletowe mają na celu wyrabianie oraz doskonalenie sprawności ogólnej, takiej jak koordynacja, kondycja, elastyczność ciała oraz rytmiki. Zajęcia baletu prowadzone przez Pania Mariolę obejmują technikę baletu klasycznego oraz ludowego, wprowadzam również elementy tańca współczesnego oraz demiklasykę.

Ćwiczenia mają na celu rozwinąć estetykę ruchu, umożliwiają uzewnętrznienie swoich emocji i zdolności aktorskich. Wyrabiają nawyk prawidłowej postawy, uczą kierunków ruchu oraz stron ciała i liczenia. Doskonalimy znane uczestnikom czynności takie jak bieg, chód, skok, zwrotny. Poznajemy również tańce regionalne oraz narodowe.

Pani Mariola stawia na miłą i koleżeńską atmosferę na zajęciach. Na jej doświdczenie zawodowe składa się kilkanaście lat pracy z dziećmi, co można zauważyć w jej serdecznym podejściu do naszych najmłodszych kursantów.