Wakacyjny kurs Semba ze Michałem i Magdą


Co to jest Semba? Semba to taniec pochodzący z Angolii,  tańczony w parach.

➡Happy Summer 1 tydzień: 31.07-04.08

Co to jest Semba? Semba to taniec pochodzący z Angolii,  tańczony w parach.

Nazwa pochodzi od terminu Masemba czyli „wzajemne dotykanie brzuchami", co jest charakterystycznym ruchem w tym tańcu. Powstała w latach 50-tych XX w. i jest jednym z głównych źródeł współczesnej Brazylijskiej Samby, Kizomby i Kuduro.

✔Semba skierowany jest do wszystkich osób, które chcą nauczyć tańczyć się w parze.

✔ Na zajęciach Semby nauczysz się popularnych kroków, rytmiki i popracujesz nad współpracą z partnerem.

✔Przychodząc na kurs należy wybrać wygodny strój, najlepsze będą legginsy lub dresy i T-shirt. Należy zabrać ze sobą czyste obuwie na zmianę.

✔Zajęcia będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00 w siedzibie Urban Dance Zone - Szkoła Tańca w Łodzi. Na zajęciach tańczymy w parze.

✔Zajęcia poprowadzi Michał Andryszczak - Obecnie tańczy w każdym stylu salsy i ciągle szuka nowych inspiracji. Poznawanie styli rożnych instruktorów zagranicznych jest dla niego mobilizacją do kształtowania własnego charakteru tańca i Magda Kosiorek - Magda swoja przygodę z tańcem, rozpoczęła w 2009 roku, od Salsy Los Angeles oraz Salsy Kubańskiej - doskonaląc swoje umiejętności na warsztatach oraz festiwalach m.in.: Festival Cubano, Warsaw Salsa Festival, Cykliczne warsztaty z Salsa Bielsko. Jednak Jej serce skradła Kizomba i Semba