Wakacyjny kurs Dancehall Queen z Kornelia Kwiatkowska


Co to jest Dancehall Queen? Dancehall Queen to zajęcia bardzo energetyzujące, podczas których każdy może poczuć klimat gorącej Jamajki. Dancehall to taniec, którego głównymi cechami są płynność, izolacja i rytmizacja ruchów jak i niepowtarzalny ‘feeling’. Na tych zajęciach nauczycie się damskich kroków tej techniki.

➡Happy Summer 3 tydzień: 14.08 – 18.08

❓Co to jest Dancehall Queen? Dancehall Queen to zajęcia bardzo energetyzujące, podczas których każdy może poczuć klimat gorącej Jamajki. Dancehall to taniec, którego głównymi cechami są płynność, izolacja i rytmizacja ruchów jak i niepowtarzalny ‘feeling’. Na tych zajęciach nauczycie się damskich kroków tej techniki.

✔Kurs Dancehallu skierowany jest do wszystkich osób, które lubią oryginalne jamajskie dźwięki.

✔Dancehall Queen to z natury taniec pozytywny i radosny, doskonale otwierający każdą osobę, poprawia koordynację ruchową i pamięć ruchowo – taneczną.

✔Przychodząc na kurs należy wybrać wygodny strój, najlepsze będą legginsy lub spodnie dresowe i T-shirt. Należy zabrać ze sobą czyste obuwie na zmianę.

✔Zajęcia będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku, o godz. 18:00 w siedzibie Urban Dance Zone - Szkoła Tańca w Łodzi. Na zajęciach tańczymy solo.

✔ Zajęcia poprowadzi Kornelia Kwiatkowska jest organizatorką i współtwórczynią cyklicznych warsztatów JAfrican Thing promujących zarówno kulturę Jamajki jak i Afryki. Tancerka i choreograf Polish Mafia Dancehall Crew. Przygodę z tańcem rozpoczęła w Szkole Baletowej w Poznaniu. Jednak później zaczęła rozwijać się w technice dancehall, kuduro/afrohouse, w których jest już specjalistką. Doskonali się na warsztatach i kursach tanecznych również na Jamajce.

bit.ly/HappySummer2017