Casting do Formacji Twerk I 17.09 I Małgorzata Kasińska


W tym sezonie po raz pierwszy tworzymy formację TWERK! Głównym celem grupy na ten rok będą liczne prezentacje taneczne w łódzkich klubach i dyskotekach.

 

 

Dodatkowo w kwietniu formacja uczestniczyć będzie w zawodach Kinnie Dance Battle w Katowicach. Podczas castingu ocenie poddawane będą: - osobowość sceniczna, - sprawność fizyczna, - potencjał rozwoju.

 

TWERK jest jeszcze świeżą formą tańca dlatego nawet osoby, które nie za dużo miały z nią do czynienia śmiało mogą pojawić się na naborze do grupy. Poszukujemy ludzi z potencjałem, niekoniecznie już zaawansowanych tancerzy. Pierwszy okres działalności grupy będzie poświęcony na ujednolicenie poziomu jej uczestników, dalej prężnie będziemy rozwijać grupę zgodnie z wyznaczonymi celami.

 

Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu - w poniedziałki oraz środy o godzinie 19.10.

 

Grupa prowadzona będzie pod czujnym okiem Małgorzata Kasińska. Gosia to dyplomowana Instruktorka Tańca po 2- letnim Instruktorskim Kursie Kwalifikacyjnym - specjalność formy uliczne w Bydgoszczy. Absolwentka łódzkiej AHE oraz UŁ na kierunku Pedagogika. Wykładowca na 2-letnim Kursie Instruktorskim z zakresu Tańca Nowoczesnego, o specjalizacji formy uliczne w Poznaniu. Gosia od 3 lat prowadzi formację Beyond Limitz, która w roku 2017 zdobyła nagrodę Grand Prix na jednych z największych zawodów dancehall w Polsce - Dancehall or Die.

 

Kiedy?

*17.09 - poniedziałek

 

O której godzinie?

*19:10

 

Gdzie?

*Szkoła Tańca Urban Dance Zone , ul. Zachodnia 85.

 

Ile kosztuje?

*5 zł

 

Jak się zapisać?

Zapisu na casting można dokonać:

- w recepcji UDZ - Szkoła Tańca w Łodzi, ul. Zachodnia 85 ,

- pod numerem tel. 695-385-254 (w godzinach pracy szkoły)

- mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Obowiązkowo należy podać: imię, nazwisko i numer telefonu każdego uczestnika.