Shuffle Dance Darmowe Zajęcia z Szuflą II 17.09


Zajęcia Shuffle Dance w Łodzi? To możliwe! Zapraszamy do Jacka! Szufla to człowiek o dziesięcioletnim doświadczeniu, który na pewno przekaże i pokaże Wam wszystko, czego potrzebujecie, aby stać się wirtuozami Shufflingu

Darmowe zajęcia, to idealna okazja, aby spróbować swoich sił w Shufflingu :D

 

CO TO JEST SHUFFLE DANCE?

Shuffle to taniec związany przede wszystkim z kulturą rave. Polega on na pozornym "ślizganiu się" po podłożu. Wyróżniamy w nim dwa podstawowe kroki: running man oraz shuffle/t-step.

 

Running man to efekt biegania w miejscu, podobnie jak to wygląda na bieżni. Musi być on wykonywany na dwa ślizgi. Shuffle natomiast to krok dzięki któremu przesuwamy się na boki. Poza tymi dwoma podstawowymi krokami, w taniec powinniśmy wplatać inne m.in. kicki (wykopy), spiny (obroty) i przede wszystkim ruchy rąk.

 

Wraz z rozwojem muzyki elektronicznej rozwinął się też wachlarz gatunków do których można "szurać". Są to trance, techno, edm, hardstyle i inne.

 

KIEDY?

17.09 (poniedziałek) o 17:00

 

GDZIE?

Urban Dance Zone - Szkoła Tańca w Łodzi

 

ZAPISY:

Zapisu na darmowa zajęcia Shuffle Dance można dokonać:

* w recepcji UDZ - Szkoła Tańca w Łodzi, ul. Zachodnia 85 ,

* pod numerem tel. 695-385-254 (w godzinach pracy szkoły)

* mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Obowiązkowo należy podać: imię, nazwisko i numer telefonu każdego uczestnika.