Taneczne Ferie z Shuffle Dance II 16.02 - 17.02


CO BĘDZIEMY TAŃCZYĆ: Shuffle Dance, to najbardziej unikatowym stylem tanecznym do muzyki elektronicznej. Z biegiem czasu Shuffle jest coraz bardziej popularyzowane za pośrednictwem aplikacji musical.ly do nagrywania i udostępniania swoich tanecznych wystąpień wśród dzieci i młodzieży.

Taneczne Ferie z Shuffle Dance 16.02-17.02

 

CO BĘDZIEMY TAŃCZYĆ: Shuffle Dance, to najbardziej unikatowym stylem tanecznym do muzyki elektronicznej. Z biegiem czasu Shuffle jest coraz bardziej popularyzowane za pośrednictwem aplikacji musical.ly do nagrywania i udostępniania swoich tanecznych wystąpień wśród dzieci i młodzieży. Często pod nieoficjalną nazwą „Shuffle Dance”. Shuffle to taniec związany przede wszystkim z kulturą rave. Polega on na pozornym "ślizganiu się" po podłożu. Wyróżniamy w nim dwa podstawowe kroki: running man oraz shuffle/t-step.

 

GRAFIK:

Spotykamy się 16.02 – 17.02

11:00 – 13:00 – SOBOTA

15:00 – 17:00 – NIEDZIELA

 

KTO POPROWADZI ZAJĘCIA: Jacek Szufla

 

Zafascynowany od pierwszego trafienia na ten taniec, na cel postawiłem że nauczę się tak tańczyć. Cel został osiągnięty, lecz żeby zostać na dłużej zacząłem szukać innych shufflerów z okolic i w sieci, z którymi mogłem się spotykać i tańczyć. Tak o to teraz pozytywnie wspominam swoje lata młodości.

Jestem założycielem i liderem zgrupowania Shufflerów z całej Polski, organizatorem zlotów Jumpstyle w Łodzi, głównym inicjatorem oficjalnych zajęć z Shuffle Dance w Łodzi i koordynatorem kursów odbywających się aktualnie w Poznaniu i Warszawie . Aktywistą w społeczności Shuffle w Polsce. Posiadam uprawnienia do prowadzenia zajęć tanecznych.

 

CENNIK:

4 godziny zajęć 70 zł

 

Zajęcia startują od 6 osób.

 

ZAPISY:

Zapisu można dokonać:

* w recepcji UDZ - Szkoła Tańca w Łodzi, ul. Zachodnia 85 ,

* pod numerem tel. 695-385-254 (w godzinach pracy szkoły)

* mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Obowiązkowo należy podać: imię, nazwisko i numer telefonu każdego uczestnika.