Letni Obóz Taneczny UDZ / 13-22.08 / Bukowina Tatrzańska


Shuffle Dance, Hip Hop, Jazz i Jump Style w Tatrach? Te i wiele innych stylów tanecznych doświadczycie na Letnim Obozie Tanecznym z UDZ w Bukowinie Tatrzańskiej!

Czeka na Was dużo pracy, wysiłku i oczywiście zabawy! Wszystko to w technikach streetowych i scenicznych

 

Przygotowaliśmy wyjazd który daje gwarancję profesjonalnej nauki tańca i doskonałej zabawy. Gorąco zachęcamy do wyjazdu tych, którzy biorą już udział w kursach tańca, ale zwracamy uwagę na to, że aby z nami wyjechać i dobrze się bawić nie trzeba umieć tańczyć - obóz jest świetną okazją, aby rozpocząć naukę :)

Na obozie uczestnicy szkolą się u instruktorów na co dzień prowadzących zajęcia w Urban Dance Zone. Nasi nauczyciele posiadają rozległą wiedzę z różnorodnych technik tanecznych, z naciskiem na style, które cieszą się obecnie największym zainteresowaniem - Shuffle Dance, Hip hop i Hip Hop Choreo, Street Dance, Jazz, Funky, Dancehall, House i Jump Style.

Taki program zajęć powoduje, że udział w obozie pozwala na wszechstronny taneczny rozwój

Kto poprowadzi zajęcia? Instruktorzy: Marika Kowalczyk, Darek Wasiak oraz Jacek Szufla Bednarek

Wiek uczestników: już od 10-go roku życia. Na miejscu zostaną utworzone grupy dla komfortowego i efektywnego prowadzenia zajęć tanecznych.

 

Termin i miejsce obozu:

13-22 sierpnia 2019, 10 dni (9 noclegów)

Ośrodek Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej http://www.stasinda.pl

STASINDA to przestronny obiekt utrzymany w stylu klasycznej architektury góralskiej. Dom położony jest na wzgórzu z dala od innych zabudowań, w otoczenie lasów z pięknymi widokami.

Podczas obozu zapewniamy:

 

  • Przejazd autokarem z Łodzi do Bukowiny Tatrzańskiej
  • Zakwaterowanie jest w pokojach 3-4 osobowych z łazienkami, TV Led
  • Pełne wyżywienie 3 razy dziennie
  • Codzienne warsztaty taneczne z Zajęcia integracyjne, ognisko, basen
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry
  • Ubezpieczenie NW
  • Fotorelacje i videorelacje na Fanpage Facebook

 

 

Koszt obozu:

Cena całkowita - tylko 1649zł.

Zaliczka 30% płatna w ciągu 7 dni od momentu rezerwacji: 500zł.

Pozostała część płatna najpóźniej do dnia 01.07.2019r. - 1149zł.

Zapisy:

Zgłoszenia przyjmujemy emailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , zawierające: Imię i nazwisko uczestnika obozu, wiek uczestnika obozu, telefon kontaktowy do rodzica/opiekuna.

Po otrzymaniu zgłoszenia odeślemy niezbędne dokumenty. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata 30% zaliczki w ciągu 7 dni od daty wysłania rezerwacji.

Płatności:

Płatność gotówką w Recepcji UDZ lub przelewem na konto:

Mosaico Michalak spółka jawna, ul. Zachodnia 86, 90-402 Łódź

nr konta: 60 1140 2004 0000 3902 7565 9068

Opłaty dokonywane przelewem powinny być opisane w następujący sposób:

- imię i nazwisko uczestnika obozu

- telefon kontaktowy rodzica/opiekuna

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Organizatorem obozu jest Mosaico Michalak Spółka Jawna z siedzibą w Łodzi, ul. Zachodnia 85, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , wpisana do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Łódzkiego pod numerem 22642.

Posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową w związku z działalnością wykonywaną przez organizatorów turystyki lub przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych wydaną przez SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Organizator zgłasza każdorazowo zamiar zorganizowania Wypoczynku właściwemu kuratorowi oświaty stosownie do przepisów ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty.