Warsztaty Ginga by Aga Level 2


Agnieszka z ponad 10-letnim stażem tanecznym, i ponad 7- letnim stażem instruktorskim, odpowiedzialna za stworzenie nurtu kizombowego i bachatowego w Poznaniu oraz jego rozwoju w Polsce.

 

 

WARSZTATY "Ginga by Aga" Level 2 - 16 luty 2019

 

INSTRUKTORKA:

Agnieszka z ponad 10-letnim stażem tanecznym, i ponad 7- letnim stażem instruktorskim, odpowiedzialna za stworzenie nurtu kizombowego i bachatowego w Poznaniu oraz jego rozwoju w Polsce.

Wyszkoliła pokolenia świetnie tańczących ludzi w obydwu stylach, którzy następnie mogli stawiać własne kroki w dalszej eksploracji świata tanecznego.

Posiada wielorakie podłoże taneczne, takie jak: Salsa (LA, NY, Cuban), Bachata (Dominican, Sensual), Kizomba & Semba, Afrohouse & Kuduro, Tradycyjne Tańce Afrykańskie, Jazz, Broadway, West Coast Swing.

Absolwentka szkoły muzycznej, której wiedza i doświadczenie, pozwala na szersze spojrzenie na role muzyki w tańcu, jej rozumieniu i interpretacji.

Ukończyła szereg treningów instruktorskich Kizomby organizowanych przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w świecie kizombowym, czyli AfrolatinConnection.

Występowała również z nimi wielokrotnie na scenie. We wrześniu 2015 roku ukończyła w Lizbonie ĄSemba Speciality CourseĒ organizowany przez Maestre Pechu (nazywanego ojcem kizomby w Europie) oraz jego partnerkÍ VanessÍ.

Nieustannie szkoli się i doskonali w różnych stylach, jednak jej pasją są zdecydowanie tańce Afrykańskie, zarówno tradycyjne jak i nowoczesne.

Od roku 2015 Agnieszka jest też certyfikowanym trenerem w międzynarodowym projekcie World Hug Dance Project, prowadząc zespoły w choreografiach AfrolatinConnection, Sousa Brothers, Fantastic 4, Paula Loreiro.

 

 

PLAN WARSZTATÓW:

3h Ginga - Sobota 12:00 do 15:30 (w tym 2 x 10 min przerwy)

 

*Godziny zajęć mogą ulec jeszcze zmianie

 

GINGA co to takiego właściwie jest?

GINGA to cały wachlarz pojęć, zaczynają od charakterystycznego ruchu ciała jaki uważa się za właściwy w sembie, kizombie czy tarraxinhii. Każdy z nas ma też swój indywidualny rodzaj ruchu. Taki indywidualizm to coś, nad czym pracujemy często latami. Jednak podstawowe ruchy to coś, o czym powinniśmy wiedzieć i rozumieć. Praca nad ruchem, to przede wszystkim praca nad techniką ruchu, świadomością własnego ciała, kontroli ruchów, płynnością i indywidualnością. Systematyczne i konsekwentne doskonalenie własnych umiejętności, to narzędzie do czerpania większej satysfakcji z tańca w parze.

Na zajęciach skupimy się na właściwym sposobie poruszania się, ekspresji i dodatkach, którymi każda z nas będzie się w tańcu wyrażać i nadawać mu niepowtarzalny charakter.

Uczestnictwo w warsztatach pozwoli Wam powiększyć świadomość własnego ciała, tego jak się porusza, jak pracują poszczególne partie ciała, między innymi biodra, ręce, klatka.

Do tego muzyka i rodzaj ruchu w tańcach afrykańskich pozwala na wyciszenie się, poczucie wolności, przestrzeni, muzyki w sobie oraz oderwanie od codziennych problemów w domu, w pracy.

Jest to pewnego rodzaju medytacja z kanałem do pozbycia się negatywnych emocji. Ponadto na zajęciach czeka Cię duża dawka radości i pozytywnej energii.

 

POZIOM WARSZTATÓW:

Dla osób na poziomie OPEN (dla tańczących kizombę/sembe - każdy znajdzie coś dla siebie)

 

ZAPISY: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

* wysłanie mejla ze zgłoszeniem

* uiścić opłatę z warsztaty zgodnie z progiem cenowym, w

przeciągu 3 dni od zapisu :) w siedzibie Szkoły Tańca Urban

Dance Zone.

 

CENNIK:

!!! PROMO !!!

Full Pass dla pierwszych 3 OSÓb 80 zł - WYPRZEDANE

(liczy się kolejność wpłat)

 

PASS 3h zajęć od osoby do:

09.11.2018 - 100 zł/os

09.12.2018 - 110 zł/os

09.01.2019 - 120 zł/os

16.02.2019 - 130 zł/os

Promocja -10 zł od ceny passa w danym progu cenowym dla dziewczyn, które biorą udział w vol.1 oraz dla dziewczyn, które aktualnie uczęszczają na zajęcia Kizomba Lady Styling do Magdy.

(promocje się nie łączą)

 

WPŁATY:

Szkoła Tańca Urban Dance Zone

gotówką, w siedzibie Szkoły Tańca Urban Dance Zone Łódź ul. Zachodnia 85

REGULAMIN:

- nie przyjmujemy zwrotów - istnieje opcja zamiany osób (z mailowym powiadomieniem recepcji - podając imię i nazwisko osoby zastępującej najpóźniej na 48h przed warsztatami)

- warsztaty odbędą się przy minimalnej ilości 20 osób

- jeżeli nie uzbiera się minimalna grupa, organizator może odwołać warsztaty na 2 tygodnie przed terminem, z mailowym powiadomieniem zapisanych osób

 

Zapraszamy :)