Najczęściej czytane

Afro House Special Class Dúnia Pacheco/19.06


Afro House Special Class Dúnia Pacheco/19.06

Szlifowanie umiejętności tanecznych to nie jedyna droga aby osiągnąć wyznaczone cele! Na efekty na parkiecie składa się wiele czynników.

Przywołujemy ciepło tańcem i energią! A marzec zapowiada się super gorąco.

Sami zobaczcie dlaczego.

A F R O HOUSE z Dúnia Pacheco

Dúnia Pacheco (czyt. Paszeku) - urodzona w Angoli, mieszkająca w Polsce, tańcząca po całym świecie. Swoją rodzinną kulturę przekuła w pasję, a później sposób na życie. Założycielka pierwszej w Polsce rewii afrykańskiej - Mulemba, organizatorka i dyrektorka artystyczna „KuduroMania Festival”, a przede wszystkim instruktorka tańca, promująca rozwój oraz akceptacji ciała wśród swoich kursantek. Znana jako “mentorka tańca”.

Więcej informacji o Dúni znajdziesz na stronie: https://duniapacheco.pl/o-mnie/

AFRO-HOUSE

Taneczna technika afro-house’a bazuje zarówno na tradycyjnych i współczesnych tańcach afrykańskich. Podobnie jak kuduro, koncentruje się na indywidualnej interpretacji muzyki, opartej na zbiorze ruchów różnych partii ciała. Część kroków i figur tanecznych nie ma nazw i jest kreowana spontanicznie. Inne z kolei nazywane są identycznie, jak dedykowane im utwory muzyczne (tytuł piosenki = nazwa kroku/figury).

Krokiem podstawowym afro-house jest “abrir” (po portugalsku: otworzyć, otwierać). Na jego bazie powstają różne wariacje tego kroku. Często spontanicznie lub kreowane specjalnie przez tancerzy i instruktorów tańca. Mimo tego, że krok ten dynamicznie ewoluuje, to wciąż jest charakterystyczny dla tego stylu tańca.

Afro-house jest ulicznym tańcem, które wymagają znakomitego poczucia rytmu, świadomości ciała, izolacji i koordynacji ruchowej. Charakter tych tańców pozwala rozładować wszelkie napięcia. Umożliwia swobodną ekspresję swoich emocji, temperamentu i siebie samego. Z racji tempa błyskawicznie dostarcza dużej dawki endorfin!

 

PLAN ZAJĘĆ:

19 czerwca, niedziela

3h Special Class Afrohouse

12:00 – 15:30 (w tym 2 x 15 min przerwy)

12:00 - 13:00 - "ROZUMIEM"

Jak Angolczycy interpretują muzykę afro-house?

Wzmacnianie uziemienia, świadomość ciała i orientacja w przestrzeni

Nauka podstawowych ruchów oraz zrozumienia charakteru tańca

EFEKT: lepsze zrozumienie muzyki i tańca; lepszy kontakt z własnym ciałem; większa świadomość ciała.

13:15-14:15 - "WKUWAM I TAŃCZĘ"

Znajomość nazw kroków tanecznych i ich znaczenie

Nauka kroków tanecznych, od tych mniej do bardziej komercyjnych

Praca nad przejściem z jednego kroku do drugiego

EFEKT lepsza izolacja, dynamika, koordynacja ruchu oraz lepsza pamięć mięśniowa!

14:30 - 15:30 - "JARAM SIĘ!"

Przez godzinę będziemy pracować nad choreografią przygotowaną przeze mnie

Praca solo, w duecie i w grupie

Zatańczenie choreografię m.in. do kamery.

POZIOM:

Dla osób na poziomie OPEN (każdy znajdzie coś dla siebie)

 

CENNIK:

FULL PASS 110 zł/os

PROMOCJA:

dla posiadaczy karty FitProfit/Medicover cena za zajęcia 100 zł/os + jedno odbicie w dniu zajęć przed ich rozpoczęciem

dla posiadaczy karty Multisport cena za zajęcia 75 zł/os + w dniu zajęć odbicie kartą przed każda kolejną godziną zajęć (łącznie 3 razy)

Ilość miejsc ograniczona, więc kochani, KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY!

UWAGA! Opłacenie Special Class jest gwarancją miejsca

Wykupić zajęcia możecie na www.sklep.urbandance.pl lub w na miejscu w szkole w godzinach pracy recepcji 14:30 - 22:30

 

REGULAMIN:

- Nie przyjmujemy zwrotów - istnieje opcja zamiany osób na tych samych warunkach (z mailowym powiadomieniem recepcji - podając imię i nazwisko osoby zastępującej najpóźniej na 48h przed zajęciami)

- Zajęcia Special Class Afrohouse odbędą się przy minimalnej ilości 15 osób.

- Jeśli w dniu zajęć zapisany uczestnik, który wykupił opcje dla posiadacza karty nie będzie mógł dokonać odbicia kartą, jest zobowiązany dopłacić pełną wysokość kwoty ustalonej za zajęcia (opcja jak dla uczestnika bez karty).

- Jeśli nie uzbiera się minimalna grupa, organizator może odwołać zajęcia Special Class Afrohouse na 1 tydzień przed terminem, z mailowym/telefonicznym powiadomieniem zapisanych osób.

- Zapisując się na zajęcia Uczestnik jest świadomy własnego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej, a w zajęciach bierze udział na własną odpowiedzialność. Organizatorzy Wydarzenia nie odpowiadają za kontuzje Uczestników zajęć.

- Niestosowne zachowanie podczas trwania Wydarzenia, zachowanie agresywne, stanowiące zagrożenie dla innych uczestników lub niestosowanie się do zaleceń Instruktorów będzie skutkowało wyproszeniem Uczestnika z zajęć / imprezy bez zwrotu poniesionych kosztów.

- Zgłoszenie udziału w Wydarzeniu jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Warunków Uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora na potrzeby organizacji Wydarzenia,

zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101 poz. 926.