Sensual Party "Before International Bachata Flash Mob" - Łodż


W piątek, 26.04.2019 zapraszamy na oficjalne Sensual Party promujące drugą edycję "International Bachata Flash Mob" - charytatywnego festiwalu, który odbędzie się we Wrocławiu 05-07.07.2019!

 

 

Podczas pierwszej edycji powstał największy Flash Mob Bachaty na świecie. Tym razem chcemy pobić rekord i zrobić to lepiej, integrując tancerzy i instruktorów Bachaty z całej Polski, a także innych krajów :-)

 

W tym roku nasi instruktorzy Tatewik Burchartt, Daniel Herczyński, Mary Maria i Łukasz Wichulski, również wezmą udział w festivalu oraz będą przygotowywać grupy do nauki choreografii.

 

Zapraszamy Was do naszego ulubionego klubu Scenografia, gdzie w klimatycznych wnętrzach, będziemy mogli popijać drinki i tańczyć do rana.

 

Startujemy od godziny 22:00.

 

Od godz. 20:00 do godz. 22:00 każdy z Was będzie mógł wziąć udział w warsztatach z Riccardo i Klaudią, którzy nauczą Was choreografii do flash moba (który będzie miał miejsce 6 lipca we Wrocławiu),a zaraz potem rozpoczniemy imprezę, która potrwa do 4:00.

 

Podczas imprezy Dj Ricky grać będzie: 50% Bachaty i 50% Kizomby.

 

Wejście: 10 zł, do odebrania na barze. W cenie jest także uczestnictwo w treningu choreografii do flash moba (Szatnia dostępna na miejscu - płatna 2 zł.)

 

Pamiętaj, nawet jeśli nie jesteś pewien czy będziesz brać udział we flash mobie we Wrocławiu, w dalszym ciągu będziesz mógł wziąć udział w akcji charytatywnej i cieszyć się świetnym weekendem we Wrocławiu, pełnym imprez z pokazami i warsztatami Bachaty prowadzonymi przez niesamowitych instruktorów z różnych miast i krajów.