Dr Hefo


BREAKING

Adam Stefański - Dr Hefo

 

 

 

Instruktor Breaking

 

 

 

Adam Stefański znany jako Dr Hefo tańczący od 1997 roku, choreograf, tancerz, instruktor, nauczyciel, jest ogniwem grupy Ready To Battle oraz Międzynarodowego crew Octagon.

 

 

 

Biorący udział w wielu przedstawieniach teatralnych takich jak Break Of Down, Street history, The Way We Rock, Cr8tivity, Future Roads oraz projektu z muzyką na żywo Street Atack. Aktywny bboy biorący udział we wszystkich możliwych turniejach.

 

 

 

1 polski bboy biorący udział we wspólnym pokazie z grupa Big Toe Wietnam Hanoi

 

 

 

1 polski bboy prowadzący warsztaty na Grenlandii - Nuuk Grenlandia

 

 

 

1 polski bboy w Korei zawody r16 seoul Korea

 

 

 

1 polski bboy w Afryce- Uganda 2009 Kampala

 

 

 

1 polski bboy na Uk Champs 2011

 

 

 

1 polski bboy w Palestynie 2011

 

 

 

W okresie od 1997 reprezentujący Polskę w takich krajach jak USA, Niemcy, Norwegia, Dania, Szwecja, Austria, Vietnam, Francja, Włochy, Słowacja, Czechy, Grenlandia, Anglia, Korea, Holandia, Uganda, Irlandia. Oddany do końca kulturze hip hop, bo to zmieniło jego życie.

 

 

 

WYBRANE OSIĄGNIĘCIA:

 

 

 

2003

 

 

 

* 3 miejsce Battle of the year Poland RTB

 

 

 

* 4 miejsce Battle of the year EE RTB

 

 

 

* 4 miejsce Pokaż swój styl 2 RTB

 

 

 

2004

 

 

 

* 2 miejsce Battle Of the year Poland RTB

 

 

 

2005

 

 

 

* Udział w pierwszym hip-hopowym projekcie teatralnym „12 Ławek”

 

 

 

* 2 miejsce Battle of the year Poland RTB

 

 

 

* 4 miejsce Floor Wars in Kopenhaga (Denmark) 3x3 RTB

 

 

 

* 1 miejsce Warsaw Challenge RTB

 

 

 

* 1 miejsce Monument Session 3 RTB

 

 

 

* 2 miejsce Battle of the year EE RTB

 

 

 

* 3 miejsce Time to battle 2x2 in Malmo (Sweden) RTB

 

 

 

* 1 miejsce Battle of Johny bravo 2x2 in Oslo (Norway) RTB

 

 

 

2006

 

 

 

* 2 miejsce Battle of the year Poland RTB

 

 

 

* 2 miejsce Ogólnopolski Turniej Bboyingu w Olsztynie TRIBAL TEAM POLAND

 

 

 

* 3 miejsce ex eqvo z Crazy Squad, Battle of the year EE RTB

 

 

 

* 3 miejsce Time to Battle 2 2x2 in Malmo (Sweden) RTB

 

 

 

2007

 

 

 

* 1 miejsce Poets on The Floo-Gavle Szwecja

 

 

 

* 1 miejsce Life On The Dance Floor- Zilina Słowacja TRIBAL TEAM POLAND

 

 

 

* 1 miejsce Salsa Libre Jam - Warszawa

 

 

 

* 1 miejsce DOYOBE 1 vs 1 – Salzburg, Austria

 

 

 

* 1 miejsce 7 to Smoke Scandynavia – Kopenhaga, Dania

 

 

 

* 2 miejsce RedBull BC ONE Scandynavia – Sztokholm, Szwecja

 

 

 

* 2 miejsce Nordic Revolving plus Best Dancer – Malmo, Szwecja

 

 

 

* 2 miejsce The Quest of Gothenburg – Getoborg, Szwecja

 

 

 

2008

 

 

 

* 1 miejsce 2vs2 Break Night - Dania Kopenhaga

 

 

 

* sędziowanie Warsaw Challenge

 

 

 

* sędziowanie the Bronx Tales - Dania Naestved

 

 

 

* sędziowanie Ibe Kids Battle - Holland Herne

 

 

 

* 2 miejsce sami swoi

 

 

 

* 1 miejsce Rugged and Raw 3 vs 3

 

 

 

* 1 miejsce Battle of the month - Malmo Sweden

 

 

 

* udział w Festivalu Bruk- pokaz z grupą freestyle phanatix- Gdynia - Teatr Muzyczny

 

 

 

2009

 

 

 

* 1 miejsce Battle of the month -January, Sweden

 

 

 

* 1 miejsce 1 vs. 1 heat 2009 Kopenhagen, Denmark

 

 

 

* 1 miejsce Flavour of the month Kopenhagen Denmark 2 vs. 2

 

 

 

* sędziowanie Urban Battle Niemcy, Monachium

 

 

 

* 1 miejsce 1 vs 1 Trzcianka

 

 

 

* warsztaty Nuuk Grenlandia

 

 

 

* 2 miejsce Beat the Street- Cph

 

 

 

* 1 miejsce Geteborg City Jam 2 vs 2 z morem

 

 

 

* 2 miejsce Back to the old school 3 vs 3, Płock

 

 

 

* 2 miejsce po dogrywce z blankaa scan 7 to smoke

 

 

 

* sędziowanie do you be Slazburg

 

 

 

2010

 

 

 

* warsztaty - Wyspy Owcze

 

 

 

* Organizacja warsztatów z Freeziem Ghost Crew

 

 

 

* sędziowanie Break the Cologne

 

 

 

* 2 miejsce Fox Footwork - Boogie Down Horsens

 

 

 

* 1 miejsce Pokaż Swój Styl - Gdańsk 1vs 1

 

 

 

* 1miejsce - Słubice 1 vs 1

 

 

 

* sędziowanie - Sami Swoi

 

 

 

* 2 miejsce Sinior Skład Aniversary Hefo i Wezyr

 

 

 

* sędziowanie Street Mechanizm Kopenhaga

 

 

 

* 1 miejsce Scandinavian 7 2 smoke gtb

 

 

 

* Cypher King abc Jam Arhus

 

 

 

* 1 miejsce Battlehanics 1vs 1 cph

 

 

 

* 1 miejsce Floor Wars Scandinavia

 

 

 

* sędziowanie Mistrzostw Szwecji - Malmo

 

 

 

* 3 miejsce Mam Talent Dania- Fox Footwork

 

 

 

* 4 miejsce Fluido Jam Italy

 

 

 

2011

 

 

 

* 1 miejsce Szwecja -Just Break It 3 vs 3

 

 

 

* wygrana z Kid Davidem - adidas rock the floor

 

 

 

2012

 

 

 

* Cypher award # cypher night # goeteborg.

 

 

 

* Freshnes award Prop it like its hot Copenhaga

 

 

 

* 1 miejsce GBG city jam 3 vs 3 ,Geteborg -Szwecja

 

 

 

* 1 miejsce footwork - Floor Wars World Finals Copenhaga- Dania

 

 

 

2013

 

 

 

* 2 miejsce Street Star crew battle, Sztokholm - Szwecja

 

 

 

* sędziowanie Floor Wars footwork battle Copenhaga- Dania

 

 

 

* 2 miejsce KONFRONTACJE - dr HEFO & RAFSON – Wrocław - Polska

 

 

 

* wygrana REDBULL DANISH CYPHER

 

 

 

* udział w Redbull SCANDINAVIAN CYPHER

 

 

 

*1 miejsce (2vs2) Break Flow II – Świebodzice – Polska

 

 

 

* 3 miejsce (4vs4 battle) So Fresh So Clean - Ostrowiec Świętokrzyski - Polska

 

 

 

* 2 miejsce NYSKA FLAVA – Polska

 

 

 

* sędziowanie RUN THE GLOBE - B-boy Jam

 

 

 

* 3 miejsce BBOY FACTORY 3 EDITION

 

 

 

* sędziowanie “Krok piskiego stylu” – Pisz - Polska

 

 

 

* 1 miejsce 7 2 SMOKE XMASS JAM

 

 

 

* 2 miejsce ka-pow battle - Szwecja

 

 

 

* 1 miejsce Danish Championchip 2013 , DM I BREAK 2013- Dania

 

 

 

2014

 

 

 

* 1 miejsce Art Of Breaking, Footwork 1 vs 1 – Łódź

 

 

 

* 2 miejsce Art Of Breaking, Dirty 30 - Łódź

 

 

 

* 1 miejsce Kontrola Stylu 1 vs 1 - Kraków

 

 

 

* 1 miejsce Kontrola Stylu 5 vs 5 – Kraków

 

 

 

* sędziowanie Kozienice City Breakers - Kozienice

 

 

 

* sędziowanie Sinior Skład Anniversary – Drezdenko

 

 

 

* sędziowanie Break Flow – Świebodzice

 

 

 

* sędziowanie Breakmania – Kętrzyn

 

 

 

* 1 miejsce allstyles 3 vs 3 Breakmania - Kętrzyn

 

 

 

* sędziowanie So Fresh So Clean – Ostrowiec Świętokrzyski

 

 

 

* sędziowanie Ersko City bboy jam – Radomsko

 

 

 

* udział w widowisku „Śpiew murów” podczas obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego, tancerz – Warszawa

 

 

 

* 1 miejsce Break Session 1vs1 – Włocławek

 

 

 

* sędziowanie The Fresh Moves vol. 4 – Bystrzyca Kłodzka

 

 

 

* udział w UK BBOY Championships - Birmingham

 

 

 

2015

 

 

 

* 2 miejsce Double KIck vol.1, footwork, Warszwa

 

 

 

* 2 miejsce Bitwa w Świętym Mieście, 2vs2, - Częstochowa

 

 

 

* 1 miejsce Art of Breaking, Dirty 30 - Łódź

 

 

 

* sędziowanie Nakreśleni Przestrzenią, Pozezdrze

 

 

 

* sędziowanie "Tańcz z Nami", Radom

 

 

 

* sędziowanie Sinior Skład Anniversary – Drezdenko

 

 

 

* sędziowanie Break Flow – Świebodzice

 

 

 

* sędziowanie Kozienice City Breakers - Kozienice

 

 

 

* 1 miejsce BREJKDANS Piotrków Trybunalski, 30lecie Mistrzostw Polski Break Dance, 3vs3

 

 

 

* sędziowanie What You Got - Strzelce Krajeńskie

 

 

 

* sędziowanie Gdańsk Dźwiga Muzę - kat. breaking

 

 

 

* 1 miejsce Break The Border, 1vs1 footwork, 3vs3 - Słubice

AKTUALNIE PROWADZI ZAJĘCIA:

Ten instruktor akutalnie nie prowadzi żadnych zajęć regularnych.

ZAPIS ON-LINE:

Zapisz się na zajęcia

Weryfikacja: Przepisz kod z obrazka

Imie i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wybrane zajecia*
Data i Dzien tygodnia*
Godzina*
Dodatkowe informacje

Pola oznaczone * są wymagane
Dokonując zapisu on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Szkołę Tańca UDZ

Tooltip

Instruktorzy tańca

Piotr Mayer Romanow

News image

SALSA LA, SALSA MAMBO, BACHATA  

czytaj więcej...

Michał Andryszczak

News image

SALSA LA, SALSA CUBANA, RUEDA DE CASINO, KIZOMBA, TANIEC UŻYTKOWY  

czytaj więcej...

Marcin Mroziński

News image

HIP HOP OPEN MIND Finalista 3 edycji programu YOU CAN DANCE - po prostu tańcz.

czytaj więcej...

Anna Dowganowska

News image

CONTEMPORARY, MODERN, JAZZ

czytaj więcej...

Paweł Skalski

News image

TANGO ARGENTINO

czytaj więcej...

Magda Wlazeł

News image

TANGO ARGENTINO

czytaj więcej...

Michał Sobolewski

News image

URBAN KIZ

czytaj więcej...

Łukasz Wichulski

News image

        BACHATA

czytaj więcej...

Mary Stępień

News image

  BACHATA

czytaj więcej...

Witold Pągowski

News image

SALSA KUBAŃSKA, RUEDA DE CASINO

czytaj więcej...

Magda Kaczmarek - Rose de Noir

News image

Rose de Noir - performerka z Łodzi, dla której Burleska stała się nieodłącznym element...

czytaj więcej...

Jędrzej Kauc

News image

TANIEC TOWARZYSKI, TANIEC UŻYTKOWY, LATIN SOLO

czytaj więcej...

Michał Przybyła

News image

JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY. Finalista 8 edycji programu YOU CAN DANCE - po prostu tańcz....

czytaj więcej...

Michał Krawczyk

News image

TANIEC TOWARZYSKI, TANIEC UŻYTKOWY, ROCK & ROLL, PIERWSZY TANIEC

czytaj więcej...

Kamila Płóciennik

News image

JAZZ, MODERN

czytaj więcej...

Natalia Kladziwa

News image

HIP HOP, HOUSE, BALET

czytaj więcej...

Dr Hefo

News image

BREAKING

czytaj więcej...

Paweł Sobieraj

News image

TANIEC TOWARZYSKI, TANIEC UŻYTKOWY, LATIN SOLO  

czytaj więcej...

Gosia Kasińska

News image

DANCEHALL, STREET DANCE, ZUMBA

czytaj więcej...

Monika Justyńska

News image

HIP HOP DZIECI, FORMACJA

czytaj więcej...

Sandra Grzempa

News image

czytaj więcej...

Krystian Szymański

News image

SALSA KUBAŃSKA, ZUMBA  

czytaj więcej...

Ola Goździk

News image

Hip Hop choreografia

czytaj więcej...

Magda Mieczkowska

News image

czytaj więcej...

Ola Dworakowska

News image

REGGAETON  

czytaj więcej...

Marta Kuląg

News image

LATIN SOLO, TANIEC TOWARZYSKI

czytaj więcej...

Aga Przybyszewska

News image

FLAMENCO

czytaj więcej...

Aga Kostecka

News image

SALSA, TANIEC BRZUCHA, SEXY DANCE, FITNESS DANCE, SPAL KALORIE

czytaj więcej...

Monika Krawczyk

News image

HULA, HOT HULA, BACHATA, SALSA

czytaj więcej...

Iwona Drzymała

News image

POLE DANCE, JAZZ, ROZCIĄGANIE I PRZYGOTOWANIE DO TAŃCA

czytaj więcej...

Kinga Zisner

News image

BOLLYWOOD

czytaj więcej...

Magda Kosiorek

News image

KIZOMBA

czytaj więcej...

Michał Lotka

News image

TANGO ARGENTINO

czytaj więcej...

Maciek Zalewski

News image

czytaj więcej...

Angelito de Timbero

News image

czytaj więcej...

Darek Wasiak

News image

STREET DANCE

czytaj więcej...

Magda Szymańska

News image

POLE DANCE

czytaj więcej...

Michał Wojdala

News image

SALSA LOS ANGELES, BACHATA

czytaj więcej...

Krystian Bartoszczyk

News image

POLE DANCE  

czytaj więcej...

Asia Milczarek

News image

POLE DANCE

czytaj więcej...

Kalina Paszyńska

News image

czytaj więcej...

Kacper Bożek

News image

TANIEC WSPÓŁCZESNY, JAZZ

czytaj więcej...

Grzegorz Kołodziejczyk

News image

POLE DANCE

czytaj więcej...

Zuzanna Bociąga

News image

LINDY HOP

czytaj więcej...

Michał Hendzel

News image

czytaj więcej...

Wojciech Andryszek

News image

czytaj więcej...

Roksana Górczak

News image

czytaj więcej...

Małgorzata Czerniak

News image

czytaj więcej...

Kornelia Kwiatkowska

News image

czytaj więcej...

Mariola Helbik

News image

czytaj więcej...

Paweł Błaszczyk

News image

czytaj więcej...

Inez Milopulos

News image

BACHATA, SEXY DANCE

czytaj więcej...

Marta Kępka

News image

SALSA, BACHATA, TANIEC UŻYTKOWY

czytaj więcej...

Kamelia Vasilieva

News image

SALSA L.A., SALSA NY, MERENGUE, BACHATA

czytaj więcej...