Najczęściej czytane

STREET DANCE 9-12 lat


Street Dance łączy w sobie: hip-hop, funky, jazz, street jazz, ...

 

Co to jest Street Dance? Street Dance łączy w sobie różne techniki taneczne: funky, jazz, street jazz i wiele innych. To niesamowicie aktywne, dynamiczne, pełne podskoków i zabawy zajęcia taneczne.

✔ Kurs Street Dance skierowany jest do wszystkich dzieci w wieku 9 - 12 lat, zarówno chłopców jak i dziewczynek.

✔ Podczas zajęć dzieci uczą się układów tanecznych, wykonują ćwiczenia rozciągające, oraz ćwiczenia poprawiające postawę dziecka.

✔ Street Dance poprawia koordynację ruchową i pamięć ruchowo - taneczną, jak również rozwija zdolności artystyczne dzieci. Pomaga pokonać nieśmiałość i dodaje pewności siebie.

✔ Ważną rzeczą jest praca w grupie: współpraca i kontakt z rówieśnikami. Dzieci uczą się na zajęciach nowości w tańcu ulicznym, tańcząc choreografie przygotowane i dostosowane specjalnie do wieku dzieci.

✔ Przychodząc na kurs należy wybrać wygodny strój, najlepsze będą legginsy lub spodnie dresowe i T-shirt. Należy zabrać ze sobą czyste obuwie na zmianę, najlepiej obuwie sportowe - trampki lub adidasy.

✔ Na zajęciach tańczymy solo.

W każdych zajęciach zawarta jest rozgrzewka, ćwiczenia koordynacyjne bądź rozluźniające oraz choreografia. Treningi są rozwinięte o podstawowe i zaawansowane elementy ćwiczeń siłowych i rozciągających, ale również wprowadzamy w nie dużo swobody i zabawy, dzięki czemu dzieci rozwijają się wszechstronnie.

 

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:

Poziomy: od podstaw

GRAFIK:

Aktualnie nie ma prowadzonych zajęć tej techniki. Jednak jeśli jesteś zainteresowany tym kursem, dokonaj zapisu poniżej, dzięki temu po zebraniu odpowiedniej ilości osób, poszukamy odpowiedniego terminu i uruchomimy zajęcia.