BREAK DANCE 9-12Break Dance, wywodzi się z kultury Hip Hopu.

Co to jest Break Dance?

Break Dance wywodzi się z kultury Hip Hopu i powstał w jednej z dzielnic Nowego Jorku - Bronksie. To rodzaj tańca wymagający koordynacji i sprawności fizycznej. Charakteryzuje się niesamowicie ciekawymi i widowiskowymi sekwencjami, które wzbudzają zachwyt w publiczności.

✔ Kurs Break Dance skierowany jest dla dzieci w wieku 9 - 12 lat, zarówno chłopców jak i dziewczynek.

✔ Break Dance poprawia koordynację ruchową i sprawność fizyczną. Pomaga pokonać nieśmiałość, dodaje pewności siebie i uczy pracy w grupie.

✔ Przychodząc na kurs należy wybrać wygodny strój, najlepsze będą spodnie dresowe i T-shirt. Należy zabrać ze sobą czyste obuwie na zmianę, najlepiej obuwie sportowe - trampki lub adidasy.

✔ Na zajęciach tańczymy solo.

✔ Zajęcia poprowadzi Valentins.

 

W każdych zajęciach zawarta jest rozgrzewka, ćwiczenia koordynacyjne bądź rozluźniające oraz choreografia. Treningi są rozwinięte o podstawowe i zaawansowane elementy ćwiczeń siłowych i rozciągających, ale również wprowadzamy w nie dużo swobody i zabawy, dzięki czemu dzieci rozwijają się wszechstronnie.

 

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:

Dla kogo: dzieci - chłopcy i dziewczynki

Poziomy: od podstaw

GRAFIK:

Aktualnie nie ma prowadzonych zajęć tej techniki. Jednak jeśli jesteś zainteresowany tym kursem, dokonaj zapisu poniżej, dzięki temu po zebraniu odpowiedniej ilości osób, poszukamy odpowiedniego terminu i uruchomimy zajęcia.