Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

Relacja z Dnia Otwartego z Salsą i innymi technikami


salsa łódź

 

Dzień 10 kwietnia miał byc w naszej szkole świętem tańca w parach, a w szczególności Salsy - gdyż po raz pierwszy pojawił się w UDZ na zajęciach nowy instruktor - Piotr Mayer Romanow. Wydarzenia z tego dnia, zmieniły jednak formę tych zajęć na typowo szkoleniowe.

Na wszystkich zajęciach uczestnicy mogli zapoznać się z podstawowymi krokami różnych technik tańczonych w parach. Wiele osób przyszło z partnerem ale mieliśmy również sporo osób w pojedynkę, choć z przewagą kobiet :).

Marcin Gębski i Magda Gołos przybliżyli uczestnikom Taniec Towarzyski oraz Tango Argentyńskie.

Piotr Mayer Romanow wraz z Kają Swornik Ognicką zaprezentował Salsę na poziomie początkującym oraz średniozaawansowanym. Wielu łódzkich "Salseros" uczestniczących na poziomie średnim, zwróciło uwagę na dużo nowych elementów i sposób tańczenia, które pokazał instruktor. Piotr ma nadzieję i wielką ochotę, rozwijać łódzkie, doświadczone środowisko salsy. Tańczących salseros zaprasza na Salsę w piątek o godz. 19:15. Poziom grupy przewidziany jest jako średni, ale może okazać się że to będzie prawdziwa "Zetka" :).

Szczególnym powodzeniem w sobotę cieszyła się Bachata poprowadzona również przez Piotra. Zajęcia te (jak i Salsa) ruszają już od najbliższego piątku (16 kwietnia 2010).

Salsę w stylu kubańskim ora Ruedę de Casino przedstawił uczestnikom Michał Andryszczak, który jak zawsze kończył zajęcia z niedosytem informacji, które chciałby przekazać kursantom. Dzień otwarty zakończyła Magda Pruchniewska, wprowadzając uczestników w proste i ale taneczne kroki Tańca Użytkowego.

Dziękujemy za uczestnictwo w zajęciach i zapraszamy na regularne zajęcia. Start nowych grup z Piotrem Romanowem przewidziane są na piatek 16 kwietnia, Salsa na poziomie początkujacym o godz. 16:45, Salsa poziom średniozaawansowany, godz. 19:15, oraz Bachata o godz. 18:00.

Wcześniej w środę, 14 kwietnia o godz. 20:45, rusza również Salsa Kubańska na poziomie średnim, prowadzona przez prawdziwego kubańskiego instruktora, Raynela Fernandeza Ballestera.

Zapowiedź Dnia Otwartego SALSA i Inne Techniki można przeczytać tutaj

 

Relacja zdjęciowa