Najczęściej czytane


Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

Relacja z obozu URBAN DANCE CAMP 2012!


Obóz taneczny w Małem Cichem zorganizowany przez UDZ będziemy bardzo miło wspominać. 10 dniowa dawka tańca w takim wymiarze godzin i z tak wspaniałymi uczestnikami oraz instruktorami - na długo zapisze się w pamięci.

Relacja obozowa, kierownika: Łukasza Tomaszewskiego:

"Obóz był jedną, wielką, taneczną przygodą dla wszystkich nas. Wiele godzin spędzonych na sali, wspólne rozmowy i wygłupy.

Niezliczone siniaki, obolałe stawy czy nadciągnięte mięśnie to tylko efekt, bardzo dobrej pracy młodzieży, która mimo to nie poddawała się i dalej próbowała swoich sił na salach treningowych.

Poza zajęciami tanecznymi świetnie bawiliśmy się również na wszelkiego rodzaju zabawach integracyjnych itp. Jedną z nich był chrzest przeprowadzony nocą w lesie. Pomimo dość przerażającej scenerii wszyscy uczestnicy chętnie wzięli udział w przygotowanych przez opiekunów zadaniach: malowali twarze, jedli cytryny „prosząc o jeszcze jedną”, myli twarz wodą, przechodzili przez most ze stołową łyżka w ustach, czy rozgniatali jajka w dłoniach. Zwieńczeniem chrztu było złożenie przysięgi.

Równie ciekawa okazała się wspólna wycieczka piesza na Rusinową Polanę. Piękne widoki, które zobaczyliśmy na miejscu od razu wynagrodziły wszystkim przebytą trasę. Najlepszym dowodem na nasze zauroczenie tym miejscem, jest niezliczona liczba zdjęć, które mówią same za siebie. Po powrocie zregenerowaliśmy siły piekąc kiełbaski przy ognisku.

Ostatniego dnia tradycyjnie odbył się pokaz taneczny, choreografii poznanych podczas obozu oraz własnych. Wszyscy bardzo profesjonalnie starali się przygotować do prezentacji. Nie zabrakło makijażu, fryzur, stroi, czy wykorzystanych rekwizytów. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Na koniec chciałbym wszystkim bardzo serdecznie podziękować za udział w obozie i przy okazji zaprosić na następne edycje. To miłe pracować z ludźmi zdyscyplinowanymi, pełnymi energii i chęci do pracy. Swoje podziękowania w szczególności kieruje za nieocenioną pomoc instruktorom i wychowawcom : Pa`ti, Darii, Stasiowi, Ernestowi."

Dziękujemy i zapraszamy za rok :)