Najczęściej czytane

Gala taneczna - ŻYCIE JEST ZA KRÓTKIE, ŻEBY NIE TAŃCZYĆ


„Życie jest za krótkie żeby nie tańczyć” - taki tytuł nosi tegoroczna gala taneczna Szkoły Tańca Urban Dance Zone. Zapraszamy wszystkich uczniów, instruktorów, choreografów i przyjaciół Szkoły Tańca Urban Dance Zone, na widowiskowe pokazy i zwieńczenie sezonu tanecznego 2022/2023. To niezwykła okazja na zobaczenie w jednym miejscu, przekrojowo wielu technik tanecznych.

Tego wieczoru wszyscy będziemy celebrować życie poprzez taniec.

Drodzy tancerze: Przed Wami miesiące pracy na sali. W tym czasie Wasi ulubieni instruktorzy przygotują Was do pięknych, porywających choreografii i występów na scenie.

Dla jednych z Was będzie to spełnienie marzeń, o występie przed salą pełną publiczności, dla drugich okazja do przełamania tremy, lęków i pracy nad swoimi słabościami, dla jeszcze innych po prostu wspaniała zabawa i możliwość przeżycia fajnej przygody z przyjaciółmi.

Wiemy jedno - jesteście piekielnie zdolni i razem stworzymy coś wspaniałego.

UWAGA: Apel do rodzin, przyjaciół i znajomych naszych tancerzy: Zapiszcie sobie tę datę w kalendarzach. Wasza obecność tego dnia będzie dla nich szczególnie ważna. Doda otuchy, wsparcia, odwagi i motywacji przed wyjściem na scenę. Ogrzejcie głośnymi brawami i uśmiechem naszych artystów. Dajcie support – krzyczcie i dopingujcie w trakcie pokazów.

Stwórzmy razem piękną atmosferę, żeby każdy z nas chciał zatrzymać ten wieczór głęboko w sercu.

 

CO?:

Gala Taneczna: „ŻYCIE JEST ZA KRÓTKIE, ŻEBY NIE TAŃCZYĆ”

KIEDY?:

Niedziela, 11.06.2023, godzina 18:00

GDZIE?:

Będziemy występować w niezwykłej, artystycznej przestrzeni - Sala Koncertowa Akademii Muzycznej w Łodzi przy ul. Żubardzkiej 2a.

KOSZT BILETU: 50 zł

! ZNIŻKA dla Kursantów Szkoły Urban Dance Zone:

- jeden bilet: 45 zł

- pakiet dwóch biletów: 80 zł

UWAGA! BILETY NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM

Bilety do nabycia od 20.03.2023, w Recepcji Szkoły Tańca Urban Dance Zone, ul. Zachodnia 85, w Łodzi, w godzinach 15:00 - 22:00

 

Zapraszamy serdecznie i tanecznie.