Najczęściej czytane

HIP HOP 9-12 latHip hop jest stylem bardzo energicznym i otwartym, który wciąż zapożycza elementy z różnych styli tanecznych i wciąż się rozwija. Zajęcia głównie charakteryzują się pracą nad technikami tanecznymi i ich połączeniami.

Co to jest Hip Hop?

Hip Hop jest zaliczany do tańca nowoczesnego, to niezwykle dynamiczny, wręcz szalony taniec, łączący młodzieńczy luz z perfekcyjnie wyćwiczonymi, skomplikowanymi i skocznymi krokami.

✔ Kurs Hip Hopu skierowany jest do dzieci w wieku 9-12 lat, która lubią aktywną zabawę, muzykę popularną i nowoczesną.

✔ Na zajęciach uczymy się choreografii oraz improwizacji, oraz wykonujemy ćwiczenia rozciągające.

✔ Hip Hop poprawia koordynację ruchową i pamięć ruchowo - taneczną, jak również rozwija zdolności artystyczne. Pomaga pokonać nieśmiałość i dodaje pewności siebie. Uczy młodzież organizacji czasu i systematyczności.

✔ Przychodząc na kurs należy wybrać wygodny strój, najlepsze będą legginsy lub spodnie dresowe i T-shirt. Należy zabrać ze sobą czyste obuwie na zmianę najlepiej obuwie sportowe - trampki lub adidasy.

✔ Na zajęciach tańczymy solo.

W każdych zajęciach zawarta jest rozgrzewka, ćwiczenia koordynacyjne bądź rozluźniające oraz choreografia. Treningi są rozwinięte o podstawowe i zaawansowane elementy ćwiczeń siłowych i rozciągających, ale również wprowadzamy w nie dużo swobody i zabawy, dzięki czemu dzieci rozwijają się wszechstronnie.

 

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:

Poziomy: od podstaw

GRAFIK:

Aktualnie nie ma prowadzonych zajęć tej techniki. Jednak jeśli jesteś zainteresowany tym kursem, dokonaj zapisu poniżej, dzięki temu po zebraniu odpowiedniej ilości osób, poszukamy odpowiedniego terminu i uruchomimy zajęcia.