NOWOCZESNY 7-12 lat


Pomóż odkryć nową pasję swojemu dziecku :) Taniec jest najlepszą formą zabawy, podczas której nabywa się nowych umiejętności.

Zajęcia z Tańca Nowoczesnego dla dzieci to wspaniały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu i dodatkowe zajęcia poza szkołą.

Zajęcia obejmują pracę nad przygotowaniem tanecznym, rytmicznym i motorycznym.

Dzieci zapoznają się z przeróżnymi stylami tanecznymi jakie występują w Tańcu Nowoczesnym zaczynając od Rozciągania po Hip Hop, Street Dance i wszelkie style które pozwolą najmłodszym na rozładowanie drzemiącej w nich energii.

Dodatkowo rozwiną swoją wyobraźnię i pamięć poprzez możliwość przygotowywania samodzielnie choreografii tanecznych, a wszystko to pod czujnym okiem instruktora.

Jednocześnie na dzieci czekają występy, podczas których rodzice będą mogli zobaczyć nabyte na zajęciach umiejętności.

Zajęcia są indywidualnie dostosowywane do potrzeb każdego dziecka dlatego miejsce dla siebie znajdą zarówno maluchy potrzebujące rozładowania energii jak i te, które preferują spokojniejszą formę ruchu.

Co czeka na dzieci:

 

  • Aktywne spędzanie czasu
  • Usprawnianie ciała, motoryki oraz słuchu
  • Nawiązywanie nowych często wieloletnich przyjaźni z dziećmi z grupy
  • Zajęcia taneczne z różnych styli
  • Wspólne photo/video relacje które pozwolą dzieciom pokazywać się szerszej publiczności
  • Wspólne gry i zabawy taneczne

 

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:

Dla kogo: dzieci 7-12 lat

Poziom: od podstaw


GRAFIK:

Aktualnie nie ma prowadzonych zajęć tej techniki. Jednak jeśli jesteś zainteresowany tym kursem, dokonaj zapisu poniżej, dzięki temu po zebraniu odpowiedniej ilości osób, poszukamy odpowiedniego terminu i uruchomimy zajęcia.