Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

Szkoła Tańca Urban Dance Zone - czyli UDZ


 

Nasza misja: „DOSTARCZAĆ NAJLEPSZYCH, MOŻLIWYCH DOŚWIADCZEŃ TANECZNYCH”


- Chcemy zapewnić kompleksową ofertę zajęć w najwyższej jakości dla różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania, aby zaspokoić potrzeby i preferencje naszych kursantów.

- Chcemy poprzez taniec i ruch inspirować ludzi do rozwoju osobistego, do inwestycji w siebie oraz do odważnego spełniania marzeń.

- Chcemy budować trwałe relacje z naszymi kursantami, stwarzając jak najlepsze warunki do nauki, rozwoju, odpoczynku i zabawy.

- Chcemy stworzyć bezpieczne miejsce, w którym kursanci oraz pracownicy poczują się swobodnie, pewnie, odnajdą rodzinną atmosferę i będą się czuć po prostu "na swoim miejscu".

- Chcemy wspierać rozwój kariery instruktorskiej i tanecznej oraz budowanie marki osobistej naszych instruktorów, aby ułatwić im ścieżkę rozwoju i osiągania sukcesów w życiu zawodowym, m.in. poprzez: nieodpłatny dostęp do sal treningowych, możliwość udziału w warsztatach i wydarzeniach tanecznych organizowanych przez szkołę, tworzenie profesjonalnych materiałów promocyjnych, czy podejmowanie współpracy z naszymi partnerami.

- Chcemy zapewnić stabilne miejsce pracy dla naszych wszystkich pracowników.

- Chcemy budować wartościową markę, z którą kursanci oraz pracownicy będą chcieli się utożsamiać.

- Chcemy, aby Urban Dance Zone było dla Was nie tylko miejscem nauki, ale dzięki atmosferze tworzonej przez nas wszystkich, także sposobem na życie.Istniejemy na rynku tanecznym już od 14 lat.

KURSANCI: Jak mówią nasi kursanci, Urban Dance Zone to miejsce z klimatem, gdzie zapomina się o codziennych trudach i troskach. Miejsce gdzie kursanci i instruktorzy nierzadko spędzają czas również po zajęciach, dzieląc się swoją pasją do tańca.

INSTRUKTORZY: W Urban Dance Zone zajęcia prowadzą utalentowani i dyplomowani tancerze i instruktorzy, którzy robią to profesjonalnie i z zapałem. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które dokładnie i cierpliwie wprowadzą Was w świat tańca.

SIEDZIBA: Na ponad 450 metrach, czekają na Was przestronne, klimatyzowane sale, oraz garderoby z prysznicami: damska i męska.

CIEKAWOSTKA: Siedziba szkoły mieści się na ul. Zachodniej 85. To piękne, historyczne miejsce na mapie Łodzi. Stworzone na miejscu spalonej fabryki, na potrzeby kompleksu rozrywkowego "Imperial", przemianowanego później na kino "Capitol". W 1929 roku, w tym miejscu wyświetlono pierwszy w Łodzi film dźwiękowy. W 1990 roku Wojciech Marczewski nakręcił w nim film "Ucieczka z kina Wolność" w którym główną rolę zagrał Janusz Gajos. Teraz to miejsce, w którym króluje taniec.

ZAJĘCIA: Prowadzimy regularne zajęcia tańca, na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy na kursy, tańczone w parach jak i solo. Dużym zainteresowaniem cieszą się kursy skierowane tylko do Kobiet :) Oferujemy największy przekrój technik tanecznych w Łodzi.

WARSZTATY: Z myślą o najbardziej wymagających kursantach, organizujemy ciekawe warsztaty z tanecznymi gwiazdami z całego świata ("Cuba Mi Amor", "100% Kizomba" "Justin Bieber Belive Tour Dancers Workshop").

PRACTISY: "Trening czyni mistrza" - practisy, to możliwość treningu, przed zajęciami, czy imprezami. Tutaj szlifujemy swoje umiejętności, które nabyliśmy na zajęciach.

SPEKTAKLE NA PODSUMOWANIE SEZONU: Jeżeli lubisz tańczyć i występować - to powinno Ci się spodobać :) Co roku w czerwcu, organizujemy spektakl taneczny, w którym biorą udział wszyscy chętni Kursanci. Przez kilka miesięcy wcześniej grupy przygotowują się wraz ze swoimi instruktorami i szlifują choreografie, które później prezentują na prawdziwej scenie. Na taki spektakl możesz zaprosić każdego.To świetna okazje do tego, by pochwalić się najbliższym swoją pasją i umiejętnościami. Podobne występy organizujemy też w grudniu, na corocznym spotkaniu wigilijnym :)

IMPREZY: Organizujemy wspaniałe imprezy skierowane do miłośników wybranych styli tanecznych. Na naszych Salsotekach, Kizombotekach i Bachatotekach ;) zawsze panuje wspaniała, roztańczona atmosfera. Imprezy organizujemy w swojej siedzibie, jak i w innych lokalach w Łodzi.

FESTIWALE: byliśmy współorganizatorami Międzynarodowego Festiwalu Salsy Kubańskiej "Festival Cubano", który w roku 2011 odbył się w Łodzi, a w 2012 w Bielsku-Białej.

POKAZY TAŃCA:
Szkoła Tańca Urban Dance Zone jest też częścią Profesjonalnej Agencji Tanecznej "Show Time" w Łodzi. Przygotowujemy oprawę artystyczną imprez kulturalnych, promocyjnych, handlowych oraz prywatnych z ogromny zapałem i kilkunastoletnim doświadczeniem.

Podsumowując: Taniec jest w naszej szkole najważniejszy.

Jeśli lubisz tańczyć i szukasz swojego miejsca na ziemi - zapraszamy :)