Najczęściej czytane


Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

Szkoła Tańca Urban Dance Zone - czyli UDZ


Zapraszamy serdecznie do naszej Szkoły. Chcemy, aby Szkoła Tańca była dla Was nie tylko miejscem nauki, ale dzięki atmosferze tworzonej przez nas wszystkich, także sposobem na życie.

Szkoła Tańca Urban Dance Zone istnieje na rynku tanecznym już od 13 lat.

KURSANCI: Jak mówią nasi kursanci, Urban Dance Zone to miejsce z klimatem, gdzie zapomina się o codziennych trudach i troskach. Miejsce gdzie kursanci i instruktorzy nierzadko spędzają czas również po zajęciach, dzieląc się swoją pasją do tańca.

INSTRUKTORZY: W Urban Dance Zone zajęcia prowadzą utalentowani i dyplomowani tancerze i instruktorzy, którzy robią to profesjonalnie i z zapałem. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które dokładnie i cierpliwie wprowadzą Was w świat tańca.


SIEDZIBA: Na ponad 400 metrach, czekają na Was przestronne, klimatyzowane sale, oraz dwie garderoby z prysznicami: damska i męska.

Siedziba szkoły mieści się na ul. Zachodniej 85. To piękne, historyczne miejsce na mapie Łodzi. Stworzone na miejscu spalonej fabryki, na potrzeby kompleksu rozrywkowego "Imperial", przemianowanego później na kino "Capitol". W 1929 roku, w tym miejscu wyświetlono pierwszy w Łodzi film dźwiękowy. W 1990 roku Wojciech Marczewski nakręcił w nim film "Ucieczka z kina Wolność" w którym główną rolę zagrał Janusz Gajos.

Teraz to miejsce, w którym króluje taniec.


ZAJĘCIA:
Prowadzimy regularne zajęcia tańca, na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy na kursy, tańczone w parach jak i solo. Dużym zainteresowaniem cieszą się kursy skierowane tylko do Kobiet :)
Oferujemy największy przekrój technik tanecznych w Łodzi.


WARSZTATY:
Z myślą o najbardziej wymagających kursantach, organizujemy duże warsztaty z tanecznymi gwiazdami z całego świata ("Cuba Mi Amor", "100% Kizomba" "Justin Bieber Belive Tour Dancers Workshop").


PRACTISY:
"Trening czyni mistrza" - practisy, to możliwość treningu, przed zajęciami, czy imprezami. Tutaj szlifujemy swoje umiejętności, które nabyliśmy na zajęciach.


SPEKTAKLE NA PODSUMOWANIE SEZONU:
Jeżeli lubisz tańczyć i występować - to powinno Ci się spodobać :) Co roku w czerwcu, organizujemy spektakl taneczny, w którym biorą udział wszyscy chętni Kursanci. Przez kilka miesięcy wcześniej grupy przygotowują się wraz ze swoimi instruktorami i szlifują choreografie, które później prezentują na prawdziwej scenie. Na taki spektakl możesz zaprosić każdego.To świetna okazje do tego, by pochwalić się najbliższym swoją pasją i umiejętnościami. Podobne występy organizujemy też w grudniu, na corocznym spotkaniu wigilijnym :)IMPREZY:
Dzięki naszej miłości do Salsy i technik pokrewnych, stworzyliśmy duże środowisko salsowe w Łodzi. Organizujemy wspaniałe imprezy skierowane do miłośników wybranych stylów tanecznych. Na naszych Salsotekach, Kizombotekach i Bachatotekach ;) zawsze panuje wspaniała, roztańczona atmosfera. Imprezy organizujemy w swojej siedzibie, jak i w innych lokalach w Łodzi.

 

FESTIWALE: byliśmy współorganizatorami Międzynarodowego Festiwalu Salsy Kubańskiej "Festival Cubano", który w roku 2011 odbył się w Łodzi, a w 2012 w Bielsku-Białej.


POKAZY TAŃCA:
Szkoła Tańca Urban Dance Zone jest też częścią Profesjonalnej Agencji Tanecznej "Show Time" w Łodzi.
Przygotowujemy oprawę artystyczną imprez kulturalnych, promocyjnych, handlowych oraz prywatnych z ogromny zapałem i wieloletnim doświadczeniem, a to wszystko ugruntowane wiedzą i miłością do tańca. Jeśli jesteś bardzo dobrym tancerzem - masz szansę tańczyć z nami.

Podsumowując: Taniec jest w naszej szkole najważniejszy.

Jeśli lubisz tańczyć i szukasz swojego miejsca na ziemi - zapraszamy :)