Grafik


Legenda:

Poziomy:

- Początkujący, Średni i Zaawansowany - każdy z nich trwa zazwyczaj trzy miesiące i obejmuje 12 zajęć raz w tygodniu (lub 24 zajęcia w systemie intensywnym: dwa razy w tygodniu).

- Master Class, najwyższy poziom zaawansowania, nieograniczony czasowo.

- Poziom Open - oznacza, że zajęcia są otwarte dla wszystkich, niezależnie od poziomu umiejętności.

Status kursu:

- Nabór - prowadzone są zapisy do kursu, który ma dopiero wystartować

- Dołącz - kurs, który już ruszył ale z powodzeniem można do niego dołączyć

- Kurs trwa - kurs który już ruszył, a dołączenie do niego wymaga osobistego lub telefonicznego potwierdzenia w Recepcji czy można dołączyć.

Kursy Premium są to kursy specjalne - prowadzone przez wyjątkowych instruktorów z innych miast - oznaczone są gwiazdką .

 

 

Aktualizacja grafiku, odbywa się na koniec każdego dnia

Dodatkowe kryteria wyszukiwania:

poniedziałek
17:00-18:00 HIP HOP Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i piątki.
Darek Wasiak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/12
17:00-18:00 HIP HOP 12-15 lat Formacja! Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i czwartki.
Seweryn Obałka
ŚredniKurs trwa
17:00-18:00 SHUFFLE DANCE
Jacek Szufla Bednarek
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
17:00-18:00 SEXY DANCE
Sandra Wójt
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.8/12
17:00-18:00 BALET
Natalia Kladziwa
PoczątkującyDołącz
nr zaj.10/12
18:15-19:15 HIP HOP Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i piątki.
Darek Wasiak
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.8/12
18:15-19:15 LATIN SOLO  Dołącz!
Ewa Rezner
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
18:15-19:15 DANCEHALL
Magda Mieczkowska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
18:15-19:15 HIGH HEELS
Sandra Wójt
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
18:15-19:15 JAZZ
Natalia Kladziwa
PoczątkującyDołącz
nr zaj.11/12
18:15-19:15 GIRLS SENSATION Dołącz!
Katarzyna Sikorska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
19:30-20:30 ROCK & ROLL Dołącz!
Michał Krawczyk, Sandra Wójt
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
19:30-20:30 REGGAETON
Ola Dworakowska
ŚredniDołącz
19:30-20:30 SALSA KUBAŃSKA Dołącz!
Agnieszka Sadowska, Marek Janczyk
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.2/12
19:30-20:30 HUSTLE Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i środy.
Mateusz Kido
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
19:30-20:30 KIZOMBA
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.8/12
19:30-20:30 GIRLS SENSATION
Katarzyna Sikorska
ZaawansowanyKurs trwa
nr zaj.6/12
20:45-21:45 FIT LATIN Dołącz!
Michał Krawczyk
OpenDołącz
nr zaj.6/12
20:45-21:45 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR Start zajęć 1 lutego!
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/8
20:45-21:45 HUSTLE Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i środy.
Mateusz Kido
ŚredniDołącz
20:45-21:45 SALSA LOS ANGELES Dołącz!
Agnieszka Sadowska, Marek Janczyk
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
20:45-21:45 KIZOMBA Dołącz!
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
 
wtorek
17:00-18:00 DANCEHALL Dancehall Female. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: wtorki i czwartki.
Magda Mieczkowska
ZaawansowanyDołącz
17:00-18:00 SALSA SOLO
Kacper Grubin
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
17:00-18:00 TWERK
Roksana Pakos
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
17:00-18:00 BREAK DANCE
Martin Rosiak
ŚredniDołącz
nr zaj.7/12
18:15-19:15 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Michał Andryszczak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/8
18:15-19:15 LATIN SOLO
Aleksandra Czerczak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.9/12
18:15-19:15 LATIN SOLO  Formacja Gruby Team.
Kacper Grubin
ŚredniKurs trwa
18:15-19:15 VIDEOCLIP DANCE 12-15 lat
Jonal Adrian Escobar Paez
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
18:15-19:15 DANCEHALL Dancehall Female.
Magda Mieczkowska
ŚredniDołącz
nr zaj.5/12
18:15-19:15 TANIEC WSPÓŁCZESNY
Julianna Walczak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
19:30-20:30 HIP HOP Formacja Gdzie Ja Stoję Crew! Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: wtorki i czwartki.
Seweryn Obałka
ŚredniKurs trwa
19:30-20:30 LATIN SOLO
Michał Krawczyk
ŚredniDołącz
nr zaj.8/12
19:30-20:30 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
ZaawansowanyDołącz
19:30-20:30 SALSA KUBAŃSKA
Michał Andryszczak, Karolina Krych
ŚredniDołącz
nr zaj.4/12
19:30-20:30 BACHATA
Natalia Pietrow, Robert Pietrow
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
19:30-20:30 CUBAN FIT Dołącz!
Angel Yuniel Cardena Diaz
OpenDołącz
20:45-21:45 TANIEC TOWARZYSKI
Kacper Grubin, Aleksandra Czerczak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
20:45-21:45 SAMBA DISCO
Michał Krawczyk
ŚredniDołącz
nr zaj.5/12
20:45-21:45 REGGAETON  Formacja Reggaeton!
Jonal Adrian Escobar Paez
ZaawansowanyKurs trwa
20:45-21:45 BACHATA
Natalia Pietrow, Robert Pietrow
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
20:45-21:45 SEMBA  Start zajęć 19 stycznia!
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
20:45-21:45 CUBAN LADIES STYLING
Karolina Krych
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
 
środa
17:00-18:00 HIP HOP Hip Hop Choreo.
Joanna Słowicka
PoczątkującyDołącz
nr zaj.10/12
17:00-18:00 LATIN SOLO
Paweł Sobieraj
ŚredniDołącz
nr zaj.10/12
17:00-18:00 TWERK
Sandra Wójt
OpenDołącz
17:00-18:00 SHUFFLE DANCE
Jacek Szufla Bednarek
ŚredniDołącz
nr zaj.5/12
17:00-18:00 TANIEC WSPÓŁCZESNY
Natalia Kladziwa
ŚredniDołącz
nr zaj.12/12
18:15-19:15 DANCEHALL
Kornelia Kwiatkowska
OpenDołącz
18:15-19:15 LATIN SOLO  Dołącz!
Paweł Sobieraj
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
18:15-19:15 SALSA KUBAŃSKA
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
ŚredniDołącz
nr zaj.9/12
18:15-19:15 BACHATA LADIES STYLING
Tatewik Burchart
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
18:15-19:15 BACHATA LADIES STYLING Bachata Ladies Styling Video Projekt! Start zajęć 27 stycznia!
Tatewik Burchart
ŚredniZbieramy zapisy!
nr zaj.1/8
18:15-19:15 SEXY DANCE Formacja Flawless! Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: środy i soboty.
Sandra Wójt
ZaawansowanyKurs trwa
18:15-19:15 BALET
Natalia Kladziwa
ŚredniDołącz
nr zaj.6/12
19:30-20:30 SALSA SOLO  Formacja.
Kamelia Vasilieva
ŚredniKurs trwa
19:30-20:30 REGGAETON
Ola Dworakowska
ŚredniDołącz
nr zaj.7/12
19:30-20:30 SALSA KUBAŃSKA
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
MasterclassDołącz
19:30-20:30 HUSTLE Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i środy.
Mateusz Kido
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
19:30-20:30 MODERN JAZZ
Ada Steinke
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
19:45-20:45 BACHATA Dołącz!
Piotr Koziołkiewicz, Tatewik Burchart
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
20:45-21:45 LATIN SOLO  Dołącz!
Paulina Ostrowska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
20:45-21:45 REGGAETON  Dołącz!
Ola Dworakowska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
20:45-21:45 SALSA KUBAŃSKA Cuban Fit!
Angel Yuniel Cardena Diaz
OpenDołącz
20:45-21:45 HUSTLE Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i środy.
Mateusz Kido
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.8/12
20:45-21:45 SALSA NEW YORK STYLE
Michał Andryszczak, Kamelia Vasilieva
ŚredniDołącz
nr zaj.6/12
21:00-22:00 BACHATA brakuje Pań!
Tatewik Burchart, Piotr Koziołkiewicz
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
 
czwartek
17:00-18:00 DANCEHALL Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: wtorki i czwartki.
Magda Mieczkowska
ZaawansowanyDołącz
17:00-18:00 LATIN SOLO  Start zajęć 28 stycznia! Latin Solo Video Projekt!
Ewa Rezner
ŚredniZbieramy zapisy!
nr zaj.1/8
17:00-18:00 SALSA SOLO
Aga Kostecka
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.1/12
17:00-18:00 HIP HOP 12-15 lat Formacja! Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i czwartki.
Seweryn Obałka
ŚredniKurs trwa
17:00-18:00 BREAK DANCE
Martin Rosiak
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
18:15-19:15 HIP HOP Formacja Gdzie Ja Stoję Crew. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: wtorki i czwartki.
Seweryn Obałka
ŚredniKurs trwa
18:15-19:15 DANCEHALL Dancehall Steps.
Magda Mieczkowska
OpenDołącz
18:15-19:15 SALSA SOLO
Michał Andryszczak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
18:15-19:15 BACHATA LADIES STYLING
Łukasz Wichulski
PoczątkującyDołącz
nr zaj.2/12
18:15-19:15 SALSA RUEDA DE CASINO
Kalina Paszyńska, Angel Yuniel Cardena Diaz
MasterclassDołącz
18:15-19:15 TANIEC BRZUCHA
Aga Kostecka
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
19:30-20:30 REGGAETON  .
Karolina Krych
ŚredniDołącz
nr zaj.10/12
19:30-20:30 COMMERCIAL DANCE
Leszek Pawski
ŚredniDołącz
nr zaj.7/12
19:30-20:30 SALSA KUBAŃSKA Brakuje Panów!
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.1/12
19:30-20:30 SALSA LOS ANGELES Start zajęć 29 stycznia!
Kamelia Vasilieva, Michał Andryszczak
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
19:30-20:30 BACHATA MODERNA
Michał Andryszczak, Kamelia Vasilieva
ŚredniDołącz
nr zaj.12/12
19:30-20:30 TANGO ARGENTINO
Michał Lotka
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/12
20:45-21:45 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Michał Lotka
PoczątkującyDołącz
nr zaj.6/8
20:45-21:45 SALSA RUEDA DE CASINO  Dla osób znających podstawy Salsy Kubańskiej.
Angel Yuniel Cardena Diaz
PoczątkującyDołącz
nr zaj.10/12
20:45-21:45 BACHATA
Anna Korban, Piotr Sołtysiak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.6/12
20:45-21:45 SEXY DANCE
Leszek Pawski
PoczątkującyDołącz
nr zaj.6/12
 
piątek
17:00-18:00 HIP HOP Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i piątki.
Darek Wasiak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.5/12
17:00-18:00 LATIN SOLO  Formacja Gruby Team.
Kacper Grubin
ZaawansowanyKurs trwa
17:00-18:00 SALSA SOLO
Aga Kostecka
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
17:00-18:00 COMMERCIAL DANCE
Jonal Adrian Escobar Paez
PoczątkującyDołącz
nr zaj.11/12
17:00-18:00 HIGH HEELS
Sandra Wójt
ŚredniDołącz
nr zaj.5/12
18:15-19:15 HIP HOP Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i piątki.
Darek Wasiak
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.5/12
18:15-19:15 LATIN SOLO  Formacja Gruby Team.
Kacper Grubin
ZaawansowanyKurs trwa
18:15-19:15 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
ŚredniDołącz
nr zaj.5/12
18:15-19:15 SALSA SUELTA - SOLO!
Angel Yuniel Cardena Diaz
ŚredniDołącz
nr zaj.5/12
18:15-19:15 BEYONCE STYLE
Sandra Wójt
ŚredniDołącz
nr zaj.6/12
18:15-19:15 SHAKIRA DANCE
Aga Kostecka
ŚredniDołącz
nr zaj.4/12
19:30-20:30 LATIN SOLO
Kacper Grubin
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/12
19:30-20:30 TWERK
Roksana Pakos
OpenDołącz
nr zaj.5/12
19:30-20:30 SALSA SUELTA - SOLO!
Angel Yuniel Cardena Diaz
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.5/12
19:30-20:30 KIZOMBA
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
ŚredniDołącz
nr zaj.4/12
19:30-20:30 TANIEC WSPÓŁCZESNY Improwizacja Ruchowa.
Julianna Walczak
PoczątkującyDołącz
20:45-21:45 SALSA KUBAŃSKA Brakuje Panów!
Angel Yuniel Cardena Diaz
PoczątkującyDołącz
nr zaj.7/12
20:45-21:45 TWERK
Roksana Pakos
OpenDołącz
20:45-21:45 KIZOMBA
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.5/12
 
sobota
11:00-12:00 STREET DANCE 9-12 lat
Jonal Adrian Escobar Paez
ŚredniDołącz
nr zaj.1/12
11:00-12:00 SALSATION - Nowość! Zajęcia poprowadzi Ania Wojcieszek!
OpenDołącz
nr zaj.6/12
12:15-13:15 TIK TOK CHOREO Zajęcia dla dzieci 12-15 lat!
Jonal Adrian Escobar Paez
PoczątkującyDołącz
nr zaj.10/12
12:15-13:15 STREET DANCE STREET LATIN FUSION - prowadzi Ania Wojcieszek!
OpenDołącz
nr zaj.7/12
13:30-14:30 HIP HOP
Paulina Buchalska
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
13:30-14:30 HIP HOP Formacja zamknięta.
Darek Wasiak, Seweryn Obałka
ZaawansowanyKurs trwa
13:30-14:30 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
13:30-14:30 TWERK Twerk technika.
Roksana Pakos
OpenDołącz
nr zaj.3/12
13:30-14:30 MODERN JAZZ
Anastasiya Bakhtyukova
ŚredniDołącz
nr zaj.6/12
14:45-15:45 HIP HOP Hip Hop Formacja!
Darek Wasiak, Seweryn Obałka
ŚredniKurs trwa
14:45-15:45 TANIEC BRZUCHA Formacja Shik Shak Shimmy.
Aga Kostecka
ZaawansowanyKurs trwa
14:45-15:45 TWERK
Roksana Pakos
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/12
14:45-15:45 BEYONCE STYLE
Sandra Wójt
ŚredniDołącz
nr zaj.1/12
14:45-15:45 STRETCHING
Anastasiya Bakhtyukova
OpenDołącz
16:00-17:00 SHAKIRA DANCE Dołącz!
Aga Kostecka
ŚredniDołącz
nr zaj.5/12
16:00-17:00 MODERN JAZZ Casting do Formacji odbędzie się 30 stycznia!
Anastasiya Bakhtyukova
ŚredniZbieramy zapisy!
16:00-17:00 SEXY DANCE Formacja Flawless. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: środy i soboty.
Sandra Wójt
ZaawansowanyKurs trwa
 
niedziela
15:00-16:30 TWERK
Roksana Pakos
OpenDołącz
17:15-18:15 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR Start zajęć 7 lutego!
Michał Lotka
PoczątkującyZbieramy zapisy!
nr zaj.1/8
17:15-18:15 SAMBA DISCO
Michał Andryszczak
OpenDołącz
nr zaj.2/12
17:15-18:15 MODERN JAZZ
Ada Steinke
PoczątkującyDołącz
nr zaj.9/12
18:30-19:30 SALSA KUBAŃSKA
Michał Andryszczak
PoczątkującyDołącz
nr zaj.8/12
18:30-19:30 COMMERCIAL DANCE
Jonal Adrian Escobar Paez
ŚredniDołącz
nr zaj.3/12
18:30-19:30 BACHATA LADIES STYLING Start zajęć 24 stycznia!
Tatewik Burchart
OpenZbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
18:30-19:30 TANGO ARGENTINO
Michał Lotka
PoczątkującyDołącz
nr zaj.4/12
19:45-20:45 LATIN SOLO
Paweł Sobieraj
MasterclassDołącz
19:45-20:45 SAMBA DISCO  Dołącz!
Paweł Błaszczyk
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12
19:45-20:45 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.3/12
19:45-20:45 TANGO ARGENTINO
Michał Lotka
ZaawansowanyDołącz
nr zaj.3/12
21:00-22:00 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR Dołącz!
Paweł Błaszczyk
PoczątkującyDołącz
nr zaj.3/8
21:00-22:00 LATIN SOLO
Paweł Sobieraj
MasterclassDołącz
21:00-22:00 BACHATA DOMINICANA Zajęcia Solo!
Jonal Adrian Escobar Paez
ŚredniDołącz
nr zaj.2/12