Najczęściej czytane

Kontakt ze Szkołą oraz miejsce gdzie odbywają się zajęcia


Szkoła Tańca Urban Dance Zone

Ul. Zachodnia 85
90 - 402 Łódź

Zobacz na mapie Google

 

Godziny otwarcia Szkoły:

Poniedziałek - Piątek: 14:30 do 22:30

Sobota: 12:00 do 20:00 (lub w godzinach prowadzonych zajęć)

Niedziela: 15:30 do 22:30 (lub w godzinach prowadzonych zajęć)

 

Informacje o zajęciach, zapisy:

tel.: 695-385-254, 535 202 422 (w godzinach pracy Szkoły)

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

facebook: www.facebook.com/urbandancezone

 

Jak do nas dojechać?:

Komunikacja miejska: Skorzystaj w wygodnej wyszukiwarki komunikacji miejskiej JakDojade.pl. Wystarczy że wpiszesz swój adres początkowy pod poniższym linkiem, a serwis pokaże Ci jak do nasz dojedziesz. Kliknij tutaj.

Samochodem - Parking:

Możesz wybrać pomiędzy: zaparkowaniem samochodu na chodniku tuż przed wejściem do szkoły wzdłuż ulicy Zachodniej (płatny w parkomacie w godz. 09 do 18) lub też zaparkować na bezpłatnym parkingu, który znajduje się na tyłach szkoły. Wjazd z ulicy Próchnika 16 (ulica jednokierunkowa od strony Gdańskiej w kierunku Zachodniej) w bramę po prawej stronie, tuż przed samym dojazdem do ulicy Zachodniej. Parking z wolnymi miejscami głównie po godzinie 17-18.

 

Company Director:

Elżbieta Brajnert-Michalak,

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - sprawy związane z pokazami, media, współpraca.

 

Chętnie odpowiadamy również na zapytana wysłane przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy
Imie nazwisko / Nick*
E-mail*
Telefon
Zapytanie
Tooltip

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Senso Elżbieta Brajnert-Michalak z siedzibą w Łodzi przy ul. Zachodniej 85, (90-402), NIP: 8291524840.

2) Administrator w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

3) Dane osobowe będą przetwarzane w celu:
a) marketingowym administratora danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej jako: „r.o.d.o.”.
b) marketingowym partnerów biznesowych współpracujących z administratorem danych, pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) r.o.d.o.).
c) udzielenia odpowiedzi na pytanie Użytkownika skierowanego za pośrednictwem formularza kontaktowego (art. 9 ust. 2 lit. a r.o.d.o.).

4) Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa.

5) Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny dla wykonania usługi, a po tym okresie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń.

6) Ma Pani/Pan prawo do:
a) dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
b) przenoszenia danych,
c) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
d) wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7) Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie danych.

8) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla udzielenia odpowiedzi na pytanie Użytkownika.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu realizacji zapytania/zgłoszenia. Wyrażenie tej zgody bez dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji w celu, w którym została udzielona.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym partnerów biznesowych współpracujących z administratorem danych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail informacji handlowej od administratora danych.