Kontakt ze Szkołą oraz miejsce gdzie odbywają się zajęcia


Szkoła Tańca Urban Dance Zone

Ul. Zachodnia 85
90 - 402 Łódź

Zobacz na mapie Google

 

Godziny otwarcia Szkoły:

Poniedziałek - Piątek: 14:30 do 22:30 (lub w godzinach prowadzonych zajęć)

Sobota: 10:30 - 17:30 (lub w godzinach prowadzonych zajęć)

Niedziela: 15:30 - 21:30 (lub w godzinach prowadzonych zajęć)

 

Informacje o zajęciach, zapisy:

tel.: 695-385-254, 535 202 422 (w godzinach 15:30 - 21:00)

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

facebook: www.facebook.com/urbandancezone

instagram: www.instagram.com/urban_dance_zone

 

Jak do nas dojechać?:

Komunikacja miejska: Skorzystaj w wygodnej wyszukiwarki komunikacji miejskiej JakDojade.pl. Wystarczy że wpiszesz swój adres początkowy pod poniższym linkiem, a serwis pokaże Ci jak do nasz dojedziesz. Kliknij tutaj.

Samochodem - Parking:

Możesz wybrać pomiędzy: zaparkowaniem samochodu na chodniku tuż przed wejściem do szkoły wzdłuż ulicy Zachodniej (płatny w parkomacie w godz. 09 do 18) lub też zaparkować na bezpłatnym parkingu, który znajduje się na tyłach szkoły. Wjazd z ulicy Próchnika 16 (ulica jednokierunkowa od strony Gdańskiej w kierunku Zachodniej) w bramę po prawej stronie, tuż przed samym dojazdem do ulicy Zachodniej. Parking z wolnymi miejscami głównie po godzinie 17-18.

 

Company Director:

Elżbieta Brajnert-Michalak, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - sprawy związane z pokazami, media, współpraca, organizacja szkoły.

 

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

-->