Najczęściej czytane


Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

Reggaeton i Lambada na "Lodz Latino Carnaval 2010"


Lodz Latino Carnaval urban dance

 

Kolejny tydzień LODZ LATINO CARNAVAL 2010 za nami. Taniec i latynoska muzyka rozbrzmiewała w klubie Kontrasty w środę, a w czwartek w Mojito.


Środa była dniem Pa'ti i Reggaetonu w jej wykonaniu. Dziękujemy za dobry występ i introkurs, choć surowa pogoda popsuła nam nieco frekwencję. Czekamy z utęsknieniem na wiosnę!

Mojito, czwartkowy wieczór i lambada. Tak w ogromnym skrócie wyglądała impreza 21 stycznia. Magda wraz z Marcinem poprowadzili introkurs ze znanego wszystkim tańca z piosenki Kaomy - LAMBADY. Wydawać by się mogło, że będzie passe... jednak była to jedna z najbardziej integrujących zabaw.

Po lambadzie przyszła kolej na Limbo Dance, który polegał głównie na rytmicznym przechodzeniu pod poprzeczką, co rusz obniżającą swoją wysokość. Poziom trudności zwiększał się oczywiście, ale to jeszcze bardziej wzmagało świetne nastroje. Zabawa była pierwszorzędna, gratulujemy zwycięzcy, któremu udało się przetańczyć na na prawdę "niskim poziomie" ;). Jak zwykle na parkiecie rozbrzmiewała także salsa, bachata, raggeaton itp. latynoskie rytmy– każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Na imprezie czwartkowej miało miejsce ważne wydarzenie UDZ-towe. Swoją premierę mieli Salsa Taxi Instructors - instruktorzy z UDZ, ubrani w żółte koszulki, którzy są do wynajęcia do tańca dla każdej chętnej osoby. Mamy nadzieję, że pomysł rodem z Norwegii, ucieszy niejedną osobę szukającą dobrego partnera do tańca. Więcej informacji o Salsa Taxi Instructors już wkrótce.

Dziękujemy serdecznie za wspólną zabawę wszystkim uczestnikom imprez, instruktorom UDZ za przygotowanie pokazów, klubom Mojito i Kontrasty za pomoc w realizacji Karnawału oraz Radiu Parada, za profesjonalny patronat medialny.

 

W tym tygodniu kolejne taneczne imprezy w ramach Karnawału LLC:

 

27 stycznia (środa) - Impreza taneczna. Zatańczmy wszyscy modną na całym świecie, szaloną ZUMBĘ z Olgą Lipską, w Klubie KONTRASTY (ul. Piłsudskiego 14), godz. 22:00 - gra DJ Omkar

28 stycznia (czwartek) - Impreza taneczna. Razem z Izą Zarembą wszystkie Panie nauczą się i zatańczą dla Panów... bardzo SEXY DANCE.  MOJITO (ul. Piotrkowska 143), godz. 22:00, gra DJ Omkar

 

Więcej informacji o Karnawale LLC 2010:

Strona główna Karnawału LODZ LATINO CARNAVAL 2010 - tutaj

Relacja z pierwszego tygodnia - tutaj

Relacja z drugiego tygodnia - właśnie czytasz :)

Relacja z Warsztatów Salsy Lodz Salsa Extravaganza i AfterParty - tutaj

Relacja z trzeciego tygodnia - tutaj

Relacja z czwartego tygodnia - tutaj

Relacja z Warsztatów z Raynelem Ballesterem - tutaj

 

Zapraszamy na obejrzenia zdjęć z imprez: