Najczęściej czytane


Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

Relacja z Warsztatów Salsy - LODZ SALSA EXTRAVAGANZA


23 i 24 stycznia 2010 odbyły się wyjątkowe warsztaty Salsowe dla Pań LODZ SALSA EXTRAVAGANZA.

Specjalnie z Norwegii przyjechala do nas Magda Prichodko - profesjonalna tancerka i instruktorka Salsy. Zajęcia były ukierunkowane na poznanie i szlifowanie damskiego stylingu.

Uczestniczki bardzo dobrze radziły sobie nie tylko z prostymi układami, ale również tymi bardziej wymagającymi. Brawo! Te drobne elementy, które tak pieczołowicie szlifowały, bardzo efektywnie wpływają na ruch i wygląd w tańcu.

 

Wieczorem już po zajęciach, warsztaty Salsowe trzeba było w jakiś sposób uczcić... a jak się bawić, to w Mojito.

Na imprezę wybrali się kursanci, choć mocną grupę stanowili instruktorzy UDZ oraz goście z Warszawy. Wszyscy mogli popisać się nowymi umiejętnościami nabytymi podczas warsztatów. Oczywiście nie mogło zabraknąć samej Magdy Prichodko i Dj Sezara, którzy przybyli do nas aż z Norwegii. Rytmy rozbrzmiewające na parkiecie jednak w niczym nie przywodziły na myśl zimnego kraju łososia, a bardziej wprowadzały w klimaty kubańskie (salsa, cha cha) oraz dominikańskie (bachata). Nie zabrakło także mocniejszych brzmień jak reggaeton czy hip hop.

Ponadto dużą atrakcją wieczoru okazał się kurs cha cha cha z Piotrem Romanowem. Na pakiecie zaprezentowali się również instruktorzy UDZ, którzy dali pokaz Konfrontacja taneczna dwóch obozów - Women vs. Men. Zabawa trwała do 3 nad ranem i pewnie gdyby nie zmęczenie, wszyscy zostaliby na parkiecie do śniadania ;)

Dziękujemy Paniom za uczestnictwo w Warsztatach, wszystkich uczestnikom sobotniej imprezy,  na którą po raz kolejny przyjechała duża i mocna ekipa z Warszawy. Jak widać warto się do nas wybrać aż ze stolicy ;). Oczywiście podziekowania za przyjazd Magdzie Prichodko i DJ Sezarowi za poprowadzenie imprezy.

Zo zobaczenia na kolejnych Warsztatach. Zapowiedź i opis Warsztatów Lodz Salsa Extravaganza znajdziesz tutaj

Więcej informacji o Karnawale LLC 2010:

Strona główna Karnawału LODZ LATINO CARNAVAL 2010 - tutaj

Relacja z pierwszego tygodnia - tutaj

Relacja z drugiego tygodnia - tutaj

Relacja z Warsztatów Salsy Lodz Salsa Extravaganza i AfterParty - właśnie czytasz :)

Relacja z trzeciego tygodnia - tutaj

Relacja z czwartego tygodnia - tutaj

Relacja z Warsztatów z Raynelem Ballesterem - tutaj

 

Tymczasem poniżej Galeria Zdjęć: