Najczęściej czytane


Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

UDZ na Targach Ślubnych w łódzkiej Arenie - 31.01.2010


targi ślubne Urban Dance Zone

 

Kolejne wydarzenie z udziałem naszej szkoły już za nami. W niedzielę 31 stycznia 2010 odbyły się Targi Ślubne w Łódzkiej Arenie. Osoby zebrane na hali miały okazje obejrzeć pokazy mody ślubnej, popisy barmanów oraz pierwszy taniec w wykonaniu naszych instruktorów Magdy Gołos oraz Marcina Gębskiego.

 

Zaprezentowali oni połączenie klasycznego walca oraz szalonego lockingu i break dance. Było pomysłowo i oryginalnie czyli to czego oczekuje Młoda Para w swoim Pierwszym Tańcu. Co ważne - taniec ten może wykonać każda para, po kilku godzinach nauki w naszej szkole.

Na targach było dużo wystawców, dzięki czemu narzeczeni mogli skompletować wiele elementów do swojego ślubu i wesela. Po raz kolejny trafiliśmy na Krzysztofa Ibisza, którego co chwila spotykamy na swoich imprezach. Naszą "działką" na Targach było pokazanie jak i kiedy można się nauczyć pięknego Pierwszego Tańca. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym, mamy nadzieję że zdołaliśmy odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania i przekonać że Pierwszy Taniec nie jest obowiązkiem ale cudnym momentem na weselu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla Młodej Pary - tutaj

 

Galeria zdjęć z Targów