Najczęściej czytane


Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

Jak najlepiej wykorzystać ferie? Ferie z Tańcem w Łodzi - Relacja


urban dance zone

 

Ferie, ferie i już półmetek. Niektórzy szusują na nartach w górach, a Ci co zostali w mieście "szusują" na parkiecie w naszej szkole.
Ferie to dobry czas na poznanie swoich umiejętności i możliwości ruchowych, a także wypróbowanie kilku technik tanecznych jednocześnie.

Miniony tydzień, 15 do 19 lutego, to mix zajęć, które można określić: Street & Stage - techniki streetowo-scenicze.
Nieobecni niech żałują - to jedne z często powtarzanych podsumowań, które padało z ust uczestników. Jak oceniają swoich kursantów nasi instruktorzy?

Iza Zaremba - Street Jazz:
Bardzo pozytywne wrażenia, trafili się nam bardzo zdolni kursanci, którzy trenowali różne style: hip hop, ragga jam, dancehall połaczony z jazzem. Każdego dnia ćwiczyliśmy inne i bardzo energetyczne choregorafie, które dawały satysfakcję kursantom i wywoływały usmiech na ich twarzach. Regularność zajęć sprawiała, iż postępy były widoczne już po kilku dniach. Bardzo fajnie spędzony czas. W przyszłym tygodniu na pewno bedzie jeszcze lepiej! :)

Kaja Swornik-Ognicka - Taniec Nowoczesny:
Przez cały tydzień trenowaliśmy dwa układy, pierwszy bardziej hip hopowy, drugi bardziej sexyyy :). Kładliśmy duży nacisk na ćwiczenia związane z koordynacja ruchową, było sporo brzuszków i innych ćwiczeń specjalnie dla tancerzy. Oczywiscie atmosfera była fantastyczna, pod koniec zajęć był widoczny spory progress, grupa otworzyła się zarówno tanecznie jak i towarzysko, zawiązały się nowe przyjaźnie i znajomosci :.) Grupa bardzo pozytywnie nastawiła się do tańca dzięki tym zajeciom, no i oczywiscie do naszej szkoły, której to zostaną stałymi kursantami (tak obiecali):):):)

Kamil Rybiński- VideoClip Dance:
Jestem dumny ze wszystkich którzy byli na zajęciach. Wszyscy byli bardzo skupieni dzięki czemu szybko pojmowali kroki i choreografie. Czas na zajęciach płynął bardzo szybko, dzięki panującej atmosferze. Nie było ani chwili na nudę. Jedynym minusem był czas, którego brakowało na doszlifowanie wszystkiego do perfekcji ale i tak udało sie zrobić bardzo dużo. Jeszcze raz dziękuję całej grupie!

Maks Hać - Hip Hop/ Newstyle:
Przyznam że nie oszczędzałem siebie ani uczestników zajęć. Dawałem straaaaaszny wycisk, ale byli twardzi i się nie dali:). Codziennie robiliśmy inną choreografię, zmienialiśmy zarówno style jak i poziom trudności. Łączyliśmy Old School, Electro, Newstyle i House. Sporo się nagimnastykowaliśmy, ale było warto - efekty były zaskakujące, wszyscy  wychodzili z uśmiechem na twarzy, spoceni tak samo jak ja ;]]]]]. Wylały się litry potu, wody z naszej cudownej lodowki :D oraz łez gdy cały kurs sie zakończył...

Co o zajęciach mówią uczestnicy?
Paweł Konkalec - najbardziej podobały mi się zajęcia u Kaji oraz Kamila. Kaja kładła duży nacisk na rozciąganie co mi bardzo zaimponowało :). Nie wiedziałem że ćwiczenia ogólnorozwojowe są tak ważne i istotne! Na obu zajęciach atmosfera była bardzo wesoła, poznałem wiele fajnych osób, co sprawiało, że czas mijał strasznie szybko i nie wiadomo kiedy kurs dobiegł końca. Bardzo dobrze wspominam ferie z UDZ i naprawdę polecam je każdemu kto zostaje w Łodzi.

 

Już od poniedziałku 22 lutego rusza druga tura Ferii z tańcem. Wciąż przyjmujemy zapisy. Na pewno wyjątkową okazją oprócz technik z Kamilem i Izą, będą zajęcia z Pa'ti - zobacz program

 

Galeria zdjęć: