Najczęściej czytane


Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

Relacja z drugiego tygodnia Ferii z Tańcem w UDZ


urban dance zone

 

Drugi tydzień ferii dla młodzieży od 22 do 26 lutego to mix zajęć Streetowo-Scenicznych, z akcentem latynoskim w wykonaniu Pa'ti z Reggaetonem.  Jak oceniają swoich kursantów nasi instruktorzy?

Kamil Rybiński – VideoClip Dance

W tym tygodniu na ferie z UDZ ponownie przyszli bardzo utalentowani i sympatyczni kursanci. Intensywność zajęć powalała uczestników, jednak wszyscy wytrwale, po uzupełnieniu płynów w organizmie, wracali na parkiet. W każdym dniu poznawaliśmy nową choreografię którą trenowaliśmy do perfekcji. Fantastyczna atmosfera, która panowała na zajęciach spowodowała, że czas płynął bardzo szybko i czasem kończyliśmy zajęcia trochę później. Końcowy efekt był niesamowity, grupa zrobiła ogromne postępy. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za zaangażowanie, pasję, którą widać było w każdym ruchu i radość z zajęć. Jesteście świetni!!! :)

Iza Zaremba – Street Jazz

Jestem bardzo zadowolona i dumna ze swoich kursantów za ogromne zaangażowanie i chęć do nauki. Cieszę się, że część z nich chce się dalej uczyć Street Jazzu. Dali radę pomimo że treningi były intensywne i męczące. Super atmosfera aż chciało się wstać kolejnego dnia rano :). Mam nadzieję że kursanci będą mile wspominać czas spędzony w naszej szkole :)

Pa’ti - Reggaeton

Uczestnicy na początku byli nieśmiali, ale stopniowo z każdymi zajęciami oraz bardziej się otwierali na muzykę i siebie nawzajem. Zajęcia skupiłam na interpretacji muzycznej by kursanci poznali różne sposoby interpretacji Reggaetonu. Każdego dnia starałam się przedstawić choreografie odmienne stylistycznie, jednego dnia było bardziej gangstersko, innego Latino, innego dziewczęco. Dziękuję baaaardzo za super zajęcia i improwizacje na zakończeniu całego cyklu, za dużą dawkę pozytywnej energii, która sprawiła mi ogromną przyjemność. Do zobaczenia na nowych kursach.


Co o zajęciach mówią uczestnicy?
Ania Spychała - Ferie z tańcem to bardzo fajny pomysł. Była fajna atmosfera, super instruktorzy :), pozytywni uczestnicy i dużo nowych znajomości. Przyjdę na pewno jeszcze na zajęcia z Street Jazz’u i VideoClip Dance. Zajęcia były ciężkie ale dały mi mnóstwo satysfakcji. Tańczyłam różne techniki, ale pierwszy raz postanowiłam spróbować Jazzu i Hip Hopu i ani trochę nie żałuję. I co więcej , każdego dnia witała nas recepcjonistka z uśmiechem na twarzy :). Dziękuję :)

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Ferii z Tańcem - pokazaliście że jesteście osobami aktywnymi i otwartymi na nowe doświadczenia. Lubimy to!

Zapowiedź Ferii z Tańcem możesz zobaczyć tutaj. Przeczytaj również relację z pierwszego tygodnia Ferii - tutaj.

 

Galeria zdjęć: