Najczęściej czytane


Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

Prawdziwe oblężenie UDZ - Relacja z Dnia Otwartego Street & Stage


urban dance zone

Dzień otwarty z technikami Street & Stage za nami.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie tańczyć z nami przez całą sobotę. Po raz pierwszy w historii UDZ, stworzyliśmy strefę technik Ulicznych i Scenicznych, w której może odnaleźć się prawie każdy tancerz.

Gdzie było najbardziej gorąco? Pytanie należałoby raczej odwrócić - czy gdzieś było nudno?

Wg nas nigdzie. Od samej godziny 10, gdy dzień rozpoczęła Pa'ti z Reggaetonem, aż do godziny 20, wszyscy latali od sali do sali. Na niektórych zajęciach było tłoczno... aż tak że został pobity rekord w kategorii - ile osób wejdzie do jednej sali ;) Nieprawdopodobna ilość :D - dodajmy, że były to zajęcia z Maksem.

 

Na dniu otwartym mieliście również okazję poznać naszych nowych instruktorów - Agnieszkę, która poprowadziła Taniec Współczesny oraz Kamila, który poprowadził JFH, VideoClip Dance oraz "asystował", czy jak kto woli "przeszkadzał" innym instruktorom na zajęciach. Cóż, wszędzie go pełno... ;)

Pozostali instruktorzy, to można by powiedzieć nasza żelazna kadra, jak zawsze dali z siebie wszystko. Trzeba również wspomnieć, że na zajęciach zobaczyliśmy kilka wielkich talentów. Osoby, które jeśli nie będą tańczyć dalej, zmarnują swój talent!

Wielu z Was pytało po zajęciach o terminy i godziny kursów - znajdziecie je w Grafiku. Nie traćcie czasu - macie duży wybór zajęć, a w dodatku na każdego z Was, przy zapisie w marcu, czeka wielkie losowanie nagród od Marc Ecko oraz dodatkowe zajęcia ogólnorozwojowe za pół ceny - Rozciąganie i Przygotowanie do Tańca.

Zapowiedź Dnia Otwartego można przeczytać tutaj

 

Na koniec to co lubimy najbardziej - zdjęcia :)