Najczęściej czytane


Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

UDZ znów tańczy na Fali - niedziela 29 sierpnia


Taneczny finał z Urban Dance Zone!

Urban Dance Zone zamyka sierpniową akcję Aquaparku w Łodzi "Roztańczony sierpień na Fali". W niedzielę (29 sierpnia) od 13:00 do 16:30 będą tańce, hulańce i niespodzianki.

Przygotowaliśmy wiele atrakcij z różnych stron świata. Startujemy już o 13:00.

 

13:00- 13:05 Pokaz kursantów Urban Dance Zone – wzorowany na tańcu Bollywood.

13:30 – 14:00 Animacja dla dzieci, prosty układ do pysznej piosenki „Lollipop”. Każe dziecko biorące udział w animacji, na zakończenie dostanie lizaczka.

14:00- 14:30 Animacja do bardzo znanego i modnego tego lata utworu „Waka Waka” Shakiry. Zaprosimy wszystkich do nauki prostej choreografii. UWAGA!: Po niedzieli z Urban Dance Zone, kiedy usłyszysz ten utwór – nie usiedzisz na miejscu :)

Wszystkim, którzy wezmą udział w zabawie rozdamy pojedyncze wejściówki, na dowolną technikę w Urban Dance Zone.

15:00 – 15:20 Zabawa Limbo Dance. Limbo jest popularną formą zabawy w ciepłych krajach. Tancerz porusza się do rytmu piosenki, a potem pochyla się do tyłu i tańczy w pozycji poziomej przechodząc jednocześnie pod poprzeczką. Jeśli dotknie poprzeczki, lub przewróci się, wypada z gry. Poprzeczka jest stopniowo obniżana i gracze muszę wykazać się dużą sprawnością. Wygrywa ten, który jako ostatni nie dotknie poprzeczki.

Dla wygranej osoby dajemy karnet na miesięczne zajęcia z wybranej dowolnie techniki w Urban Dance Zone

16:00 – 16:10 Pokaz Salsy - Ruedy de Casino. To widowiskowa odmiana salsy, tańczona po kole. Na komendy prowadzącego tancerze wykonują te same figury i często zmieniają się partnerkami.

 

Dużo atrakcji, dużo śmiechu, dużo nagród.... i to wszystko na Fali :-). Zapraszamy