Najczęściej czytane


Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

Relacja z Dnia Otwartego Technik w Parach


 

Jaką przyjemność sprawia Taniec w Parach?

"Ogromną" - tak odpowiadali pytani, którzy spędzili z nami ten wyjątkowy dzień. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, by przekonać się, że mówili prawdę.

Każdy kto przybył do łódzkiej Szkoły Tańca Urban Dance Zone mógł wybrać coś dla siebie. W sobotę 18 września odbywały się bezpłatne zajęcia z technik tańczonych w Parach. Można było przyjść zarówno ze swoim partnerem jak i solo - na zajęciach było wiele takich osób.

Co tańczono na parkiecie? Przede wszystkim Salsę, a dokładniej jej wszystkie odmiany. Salsa Kubańska, Los Angeles, New York czy też Rueda de Casino. Ich mnogość może przyprawiać o zawrót głowy, jednak pary zgromadzone na parkiecie, doskonale radziły sobie z każdą kolejną godziną zajęć.

Niemałym zainteresowaniem cieszył się także Taniec Użytkowy - czyli niezbędnik taneczny na każde wesele, studniówkę, czy dyskotekę. To najlepszy kurs dla tych, którzy zaczynają przygodę z tańcem - o tym przekonac się mogli Wszyscy obecni. Proste kroki, które znajdą zastosowanie do absolutnie każdej muzyki.

Podobnie było z Merengue i Bachatą. Te dwa tańce również miały duuuże grono zwolenników, którzy juz zapowiedzieli się na regularnych kursach.

Taniec Towarzyski, który najczęściej możemy ogladać w "Tańcu z gwiazdami" cieszy się niezmienną popularnością od lat. Również na naszym Dniu Otwartym sala była pełniutka ;)

Dla uczących się Osób, zazwyczaj najtrudniejsze jest pierwszych kilkanaście minut, jednak przy takiej pozytywnej energii jaka bije od naszych Kursantów i dobrym prowadzeniu instruktorów, wiele Osób wyszło z zajęć ze znacznie większą wiedzą i doświadczeniem. Nauka tańca przez zabawę to najlepszy sposób na bezstresowe przyswajanie wiedzy. A tak własnie uczymy w naszej Szkole.

To co trzeba przyznać - atmosfera podczas tego dnia była wyjątkowa. Fajnie, że wszyscy chcą tańczyć, uśmiechają się i są otwarci na nowe znajomości.

Dziękujemy serdecznie, wszystkim Kursantom, którzy spędzili ten dzień z nami.

Wielkie podziękowania także dla wspaniałych instruktorów, którzy stworzyli niepowtarzalną atmosferę: Michała Andryszczaka, Kai Swornik-Ognickiej, Marcina Gębskiego, Madzi Gołos i Piotra Kruka.

 

Fotorelacja: