Najczęściej czytane


Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

Relacja z Lejdis Day - Kobiety wiedzą co dobre.


 

Kobiety w UDZ wiedzą co dobre :)

W niedzielę 19 sierpnia 2010, w Szkole Tańca Urban Dance Zone, swój dzień miały Kobiety. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy blok zajęć z technikami typowo dla Pań.

 

O chęci tańca niech świadczy fakt, jak wiele kobiet przybyło - ponad trzysta! A najbardziej oblężonymi zajęciami były... Sexy Dance, które, ze względu na dużą liczbę chętnych, były prowadzone równocześnie w dwóch największych salach. Na jednej sali zajęcia prowadziła Lady Aga (wcześniej także Aerobic Dance) , na drugiej Aneta Góral (która prowadziła tego dnia również piękne zajęcia z Latin Jazzu). Dziewczyny oprócz seksownych ruchów, przekazywały też, że w życiu warto być pewną siebie i skupiać się czasami na swoich potrzebach.

Furrorę zrobiła także Zumba. Prowadząca Olga Lipska w radosny sposób wycisnęła z Pań siódme poty. Zajęcia były tak intensywne, że wentylacja nie miała szans :) Ale był to wysiłek bardzo, bardzo pozytywny :)

Salsa Solo w wykonaniu Kai Swornik Ognickiej nie ma sobie równych. Na zajęciach wytworzyła się taka atmosfera, że Kaja nie chciała ich kończyć :)

Niezapomniany był również Taniec Brzucha z Shaimą i jej.... zwariowanym asystentem :) Prawie godzina tańca przy egzotycznych rytmach, z dźwięczącym chustami na biodrach. Po prostu esencja kobiecości. Podobnie Tribal Dance. Trochę poświęceń moje Panie i wkrótce wszystkie będziemy ruszać brzuszkiem, jak nasza instruktorka Lyana Degoeva.

Latin Solo jest jedną z ulubionych przez Panie technik. Paulina pokazała jak można robić piękne przeprosty i zmysłowo ruszać biodrami. Cha Cha, czy Rumba, nie będą dla Was tajemnicą :)

Dodatkowo oprócz tańca, na Wszystkie Uczestniczki czekały niespodzianki - cały dzień można było skorzystać z bezpłatnego manicure i malowania paznokci. Rozdawane były bezpłatne zaproszenia na zabiegi kosmetyczne, takie jak: masaż twarzy, parafina na dłonie, manicure oraz karnety na bieżnę pod ciśnieniem Vacuvell.

To był piękny i baaardzo udany dzień. Dziękujemy Wszystkim Kobietom za to, że tańczą nami :)

 

Specjalne podziękowania dla:

Centrum Urody E. & J. Myśkiewicz Łódź, ul. Piotrkowska 22 / www.centrum-urody.com.pl

Studio Modelowania Sylwetki Zdrowie Łódż, ul. Kasowa 2 / www.studiozdrowie.com

 

Fotorelacja: