Najczęściej czytane

UDZ i klip antydopalaczowy dla niesłyszących


dopalacze

 

Szkoła Tańca Urban Dance Zone aktywnie włączyła się w społeczną akcję antydopalaczową „Inna droga”. To między innymi w naszych wnętrzach powstał pierwszy antydopalaczowy spot, skierowany m.in. do osób niesłyszących.

To pierwszy filmik z cyklu, który ma zadanie ukazać alternatywną dla narkotyków i dopalaczy, drogę. Bohaterem pierwszego spotu jest niesłyszący tancerz, którego możemy obserwować m.in. podczas treningu i występu w klubie. Taneczny spot z udziałem uczestników programu You Can Dance - niesłyszącego Damiana Piaska i słyszącego Maksymiliana Hacia - to projekt, w który wszyscy twórcy zaangażowali się społecznie, rezygnując z jakichkolwiek korzyści finansowych.

Pomysłodawcą i realizatorem spotu jest Krzysztof Ostanówko - dziennikarz i działacz obywatelski, fotograf i twórca akcji Cała Polska miga, popularyzującej polski język migowy i kulturę Głuchych. Muzykę stworzył Piotr „Marach” Maraszek.

Po raz pierwszy amatorski spot zostanie wyświetlony 16 listopada br., o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Łódź Art Center (ul. Tymienieckiego), podczas konferencji prasowej. Szkoła Tańca Urban Dance Zone zawsze popiera wybór tanecznej drogi :)

Partnerzy kampanii:
Szkoła Tańca Urban Dance Zone
Eternity Group
Dwie Dłonie
Stowarzyszenie Cała Polska Miga
Akcję popierają:
Urząd Miasta Łodzi
Teatr Muzyczny w Łodzi
Łódź 2016

Zobacz nagranie: