Najczęściej czytane


Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

I Mini Festival Cubano I.2011 - Relacja


Na samym początku stycznia w Bielsku-Białej, miała miejsce pierwsza impreza rozpoczynająca przygotowania do tegorocznego Festvalu Cubano.

"Salsa-Bielsko" oraz "Salsa AJI" przygotowały mini festiwal salsowy: warsztaty z Madeline Rodriguez i Mario Charonemi, wieczorne imprezy oraz maraton salsowy.

Największą niespodzianką i nie lada wyzwaniem organizacyjnym okazał się ... maraton salsowy. Został pobity nieoficjalny rekord, czego nikt się nie spodziewał. Tancerze tańczyli i tańczyli, wcale nie zamierzając przestać!

Zwycięzcy maratonu tańczyli przez... 35 GODZIN i 06 MINUT! Wszyscy z niedowierzaniem patrzyli na tancerzy, z jaką siła, determinacją, a jednocześnie uśmiechem na twarzy, pokonują kolejne godziny.

Gratulujemy zwycięskim parom - tu nie pomyłka - swój taniec równocześnie zakończyły dwie pary z Krakowa: Monika Ś. i Marcin G. oraz Elżbieta B. i Michał P.

Główna, sobotnia impreza minifestiwalu wypełniła się po brzegi uczestnikami, a swój pokaz galowy zaprezentowała Madeline z Mario. Było na prawdę wyjątkowo.

Zapraszamy zatem do obejrzenia zestawu zdjęć z tego gorącego salsowego weekendu.