Najczęściej czytane


Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

Relacja - Dzień Otwarty dla Dzieci 28 stycznia 2012


I po dniu otwartym dla dzieci. 28 stycznia 2012 roku trzeba zaliczyć do udanych dni Szkoły Tańca Urban Dance Zone. A dlaczego? Kto był ten wie.

A mowa o dniu otwartym, który był naprawdę magiczny i kolorowy! W dosłownym tego słowa znaczeniu! Zjawiło się bardzo dużo zainteresowanych rodziców w raz ze swoimi pociechami. Począwszy od baletu dla dzieci, a na street dance kończąc.

 

Już koło 10.00 do naszej szkoły zmierzała spora grupa rodziców z jeszcze większą grupą małych tancerzy. Frekwencja dopisała. Odwiedziły nas małe baletnice, mali hip hopowcy, a nawet Spiderman i lew. Było też kilka motylków i wróżek, a to wszystko dzięki kącikowi zabaw, oraz Marcie i Julce, które prowadziły kącik malowania na twarzach.

Na salach można było wyczuć dużo uśmiechu, zabawy jak i ciekawości ze strony ćwiczących, co pozytywnie zaskoczyło niejednego prowadzącego zajęcia. Rodzice swoich pociech pijąc kawę i herbatę, a także jedząc pyszne ciasto dopingowali swoje maleństwa. Z sal tanecznych odchodziły gromkie brawa, które zagrzewały wszystkich małych tancerzy.

Także podsumowując Dzień Otwarty w Urban Dance Zone uważamy za udany, a wszystko to dzięki Wam! Buźki uśmiechniętych dzieciaków i zadowoleni rodzice, to dowód na to, że warto robić takie rzeczy, i wierzymy w to gorąco.