Najczęściej czytane


Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

LEJDIS DAY i TANIEC W PARZE! Relacja z Dni Otwartych


Dziękujemy za tak liczne przybycie na pokazowe zajęcia na Dniach Otwartych w naszej szkole. Pełne sale uśmiechniętych Kursantów - czy może być coś piękniejszego? Dziękujemy także naszym Instruktorom, którzy poprowadzili wspaniałe zajęcia.

Tłumy pięknych Kursantek, przez całą sobotę, kręciły biodrami, gubiły kalorie i świetnie się bawiły. Panie w naszej szkole mają szczególnie bogatą ofertę ii mamy nadzieję, że każda z Was znalazła technikę, w której czuła się najlepiej.

Niedziela była czasem dla Tych, którzy lubią tańczyć w parze.  Salsa, Kizomba, Bachata, Towarzyski, czy też najprostszy ze wszystkich (i najbardziej przydatny na imprezach) Taniec Użytkowy - królowały tego dnia na salach.

Jak zawsze było tłumnie. Pamiętajcie, że normalne zajęcia prowadzone są w mniejszych grupach i komfort jest zdecydowanie większy :)

Zapraszamy na relację zdjęciową :)