Urban Workshops z KAROL POLSSKY POLAK / 12.12


Karol Polssky Polak
Artysta tancerz, nauczyciel tańca, reprezentant kultury HipHop! Tańcem zajmuje się od najmłodszych lat. Rozpoczynał swoją przygodę od Breakingu i Poppingu. W swojej działalności artystycznej jako tancerz i nauczyciel kładzie nacisk na styl, oryginalność, kreatywność oraz wiedzę.

Karol Polssky Polak

Artysta tancerz, nauczyciel tańca, reprezentant kultury HipHop! Tańcem zajmuje się od najmłodszych lat. Rozpoczynał swoją przygodę od Breakingu i Poppingu. W swojej działalności artystycznej jako tancerz i nauczyciel kładzie nacisk na styl, oryginalność, kreatywność oraz wiedzę. Styl Karola to Freestyle Hip Hop Dance dla którego czerpie szerokie inspiracje z innych form tańca takich jak Social Party Dances, Breaking,Top Rock, Popping/Boogaloo Locking, Waving oraz innych, co sprawia, że jego styl jest energiczny i nieokiełznany.

Oddany kulturze Hip Hop promuje jej wartości oraz piękne elementy. Polssky to miłośnik i pasjonat muzyki hip hopowej (Rap, Breakbeat itp), która jest istotnym kluczem do zrozumienia tańca Hip Hopowego.

Karol od lat kształci się u najwybitniejszych tancerzy hip hopowych z całego świata m.in. : Loose Joint, MarQuest Tip Top, Poppin Pete, Mr Wiggles, Henry Link, a także Bionic Man, Meech, Martha & Nikki, Fabrice Labrana, Jr Boogaloo, Brian Green, Batalla, Joseph Go, Junior Boogaloo, Yugson, Icee , Kyoka, Boogie Frantick , C-Mack i inni.

Na swoim koncie ma wór doświadczeń w postaci bitew tanecznych na imprezach ogólnopolskich jak i zagranicznych . Finalista wielu imprez .

Polssky na scenie Street Dance występuje także w roli jurora na wielu zawodach w Polsce. Prowadzi zajęcia, warsztaty taneczne w całym kraju . W swoim spektrum działalności, posiada także doświadczenie we współpracy jako instruktor tańca z osobami niepełnosprawnymi, z ośrodkami wychowawczymi i zakładami karnymi. Na codzień nauczyciel tańca i choreograf w Lubartowskim Ośrodku Kultury oraz Studio Tańca UDS w Lublinie. Współpracuje z wieloma szkołami tańca w Polsce jako nauczyciel ucząc na warsztatach oraz lekcjach indywidualnych.

Na pierwszej lekcji będzie:

TECHNIKA - czyli praca nad jakością ruchu, kontrolą.

Druga klasa natomiast:

GROUND MOVES - na tej klasie będziemy pracować nad tym jak utrzymywać groove i flow w parterze tańcząc Hip Hop Freestyle.

KIEDY?  Sobota 12.12.2020

GRAFIK:

Lekcja 1 - 18:30 - 20:00

Lekcja 2 - 20:15 - 21:45

CENNIK:

jedna lekcja - 60 zł

dwie lekcje - 100 zł

Cennik dla kursantów UDZ

jedna lekcja - 55 zł

dwie lekcje - 90 zł

Cena dostępna jest tylko przy płatności w recepcji Szkoły Tańca Urban Dance Zone, Zachodnia 85.

Warunek: bycie uczestnikiem jakichkolwiek stacjonarnych zajęć UDZ w 2020 roku.

Dostępne w sklep.urbandance.pl

 

Ilość miejsc ograniczona.

UWAGA! Miejsce gwarantuje opłacenie warsztatów