Darmowe warsztaty Dancehall - 22 sierpnia w Beach Bar w Manufakturze


 

W tym roku ponownie do Łodzi sprowadzamy iście gorący klimat wprost ze słonecznej Jamajki! Pozytywne vibez'y, dobre tune'y oraz jamajski swag gwarantowany! ;)

W tę jedną tropikalną noc Beach Bar Manufaktura zamieni się w stolicę najgorętszego tańca pochodzącego wprost z Jamajki - Dancehall'u.

W planie mamy dwugodzinne warsztaty taneczne, na które zapraszamy nie tylko Panie, ale i Panów ponieważ DANCEHALL - wbrew stereotypom - tańczą wszyscy. W trakcie warsztatów poznacie najpopularniejsze kroki tańczone w jamajskich klubach, z których powstanie damsko-męska choreografia.

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Kasińska - instruktorka Szkoły Tańca Urban Dance Zone. Tancerz, instruktor, choreograf, który podbił swoją energią i wdziękiem całą Jamajkę i okolicę... nie wspominając już o Polsce. Edycja ta będzie tym bardziej wyjątkowa, ponieważ Gosia dopiero co wróciła ze źródła dancehall'u, gdzie szkoliła się wprost od samych twórców tego tańca.

Pamiętajcie jednak, że dancehall to nie tylko taniec, ale cała kultura. Dlatego po warsztatach rozkręcamy imprezę rodem z jamajskich klubów, podczas której zaprezentuje się przed Wami łódzka ekipa - Beyond Limitz!

A oto jak bawiliśmy się na pierwszej edycji ----> https://www.youtube.com/watch?v=NVe1QdZU-II

WSTĘP: FREE

HARMONOGRAM:

17:00 - Summer Vibez Workshop

20:00 - Summer Vibez Party

 

ORGANIZATORZY:

Małgorzata Kasińska

Urban Dance Zone - Szkoła Tańca w Łodzi

Beach Bar Manufaktura