Audycja - nabór do grupy tanecznej URBAN MOVEMENT 27.09.2015r.


 

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności taneczne, zdobyć doświadczenie sceniczne oraz trenować pod okiem Michała Przybyły - przyjdź na audycję do Urban Movement i rozpocznij swoją przygodę z tańcem.

Urban Movement to projekt taneczny, który nie zamyka się w ścianach studia, ale wykorzystuje potencjał tancerzy i przedstawia go w każdym zakątku naszego miasta. Zwieńczeniem projektu będzie spektakl taneczny wystawiony na deskach teatru.

 

KOGO SZUKAMY?

Przede wszystkim tancerzy z doświadczeniem tanecznym z zakresu tańca współczesnego lub jazzowego, jednak w tej grupie nie zamykamy się na konkretny styl, dlatego mile widziane są również osoby zajmujące się streetowymi stylami. Dla nas liczą się przede wszystkim umiejętności, osobowość oraz pracowitość.

Jeżeli masz doświadczenie taneczne i jesteś na średnio-zaawansowanym lub zaawansowanym poziomie, jesteś otwarty na nowe doświadczenia oraz masz w sobie mnóstwo pasji - ta grupa jest zdecydowanie dla Ciebie!

 

URBAN MOVEMENT GOALS

Celem tej grupy jest stworzenie spektaklu tanecznego na koniec całorocznej pracy, który zostanie wystawiony na deskach teatru. Jednak liczy się również cały proces twórczy czyli:

- tworzenie choreografii

- nagrywanie mniejszych projektów w ciekawych miejscach Łodzi

- rozwój tancerzy

- liczne pokazy na terenie miasta oraz poza nim

- wykorzystywanie potencjału tancerzy

- czerpanie inspiracji od siebie nawzajem oraz od tego co nas otacza

 

GŁÓWNY CHOREOGRAF - MICHAŁ PRZYBYŁA

Solista Częstochowskiego Teatru Tańca, dyplomowany instruktor tańca jazzowego, absolwent programu "Dance Journey" w Izraelu, stażysta w Kibbutz Contemporary Dance Company w Izraelu, uczestnik 7 edycji programu You Can Dance oraz finalista 8 edycji You Can Dance. Szkolił się u wielu nauczycieli i choreografów z całej Polski i świata, m. in. Thierry Verger, Luciano Di Natale, Julia Spiesser, Lukas McFarlane, NappyTabs, Diana Matos, Matthew Tseng, Jonathan Huor.

 

PRZEBIEG AUDYCJI

Audycja zaczyna się o 11:00, jednak prosimy o przybycie minimum 15 minut wcześniej. 

Każdy uczestnik poproszony zostanie o przedstawienie się oraz krótkie przybliżenie swojego doświadczenia tanecznego.


Sprawdzimy tancerzy pod każdym aspektem:

- siły

- umiejętności

- zapamiętywania oraz powtarzania choreografii

- improwizacji

- pracy w grupie

- osobowości w tańcu

 

Uwaga! W wyniku zaistniałej potrzeby, prowadzący zastrzega sobie prawo do zmiany formy audycji po uprzednim poinformowaniu uczestników.

 

 

KWESTIE ORGANIZACYJNE

Audycja odbędzie się 27 września od godz. 11:00-12:30 w Urban Dance Zone w Łodzi, ul. Zachodnia 85.

 

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W AUDYCJI KONIECZNY JEST WCZEŚNIEJSZY ZAPIS.

Zapisy prosimy kierować do recepcji UDZ (w godzinach pracy studia) telefonicznie: 695-385-254, 535-202-422; bądź drogą mailową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W razie pytań odnośnie grupy oraz audycji proszę kontaktować się bezpośrednio z Michałem:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Do zobaczenia!