Audycja - nabór do grupy tanecznej URBAN KIDS 27.09.2015r.


 

Urban Kids Poszukuje szalonych, chcących dobrze się bawić dzieciaków w wieku 10 -13 lat.

Poszukujemy tancerzy oraz amatorów z sercem do tańca, których interesuje udział zarówno w ambitnych projektach tanecznych jak i pokazach typu show oraz zawodach i turniejach.

Formacja street dance'owa to połączenie ulicznych stylów tanecznych. Połączenie tych wszystkich technik pomoże wykształcić płynny ruch, zwiększy wytrzymałość oraz poprawi koordynację.

Zespół Urban Kids stawia na rozwój taneczny. Dzięki intensywnym i systematycznym treningom, poziom umiejętności tanecznych dzieci, wzrasta w szybkim tempie.

Zapewniamy ciekawe treningi, moc zabawy, szaleństwa oraz wyjazdy na zawody, pokazy, festiwale.

Formację poprowadzi - Patrycja Szewczyk. Jej zajęcia charakteryzują się niesamowitą energią i zabawnymi choreografiami z elementami techniki Dancehall. Łączy naukę tańca z zabawą, co sprawia dzieciakom niezwykłą frajdę, dzięki czemu chętnie wracają na kolejne zajęcia.

 

Audycja będzie wyglądała następująco:

• rozgrzewka

• nauka choreografii

• pokaz w grupach

Pod ocenę będzie brane:

- zaangażowanie

- osobowość

- umiejętności

Każdy uczestnik castingu proszony jest do uprzedniego zgłoszenia swojego udziału w Recepcji Szkoły Tańca Urban Dance Zone.

tel.: 695-385-254, 535 202 422 (14:30-22:00)

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.