Audycja - nabór do grupy tanecznej JUST JUNIOR 27.09.2015r.


 

Masz 12 - 15 lat? Dołącz do Hip - Hopowej grupy Just Junior, ucz się i poszerzaj swoje taneczne horyzonty.

 

Formacja Just Junior to młodzi, ambitni tancerze pełni pasji i zaangażowania. Grupa bierze udział w licznych konkursach regionalnych i ogólnopolskich (kategoria „hip hop” / „taniec nowoczesny”).

Oto nasze osiągnięcia w sezonie 2014/2015:

•„Łodzkie Konfontacje Taneczne” – III msc w kat. 11-15lat

•„Power Dance” Bełchatów – II msc w kat. Taniec nowoczesny 12-15 lat

•„Drgania Przestrzeni” Zgierz – Wyróżnienie w kat. Taniec nowoczesny 12-15lat

•„Złote Baletki” Opoczno – III msc w kat. Hip Hop 12-15lat

•„Młodzieżowe Spotkania Taneczne” Łask – II msc w kat. Taniec nowoczesny 12-15lat

•„Spontan” Warszawa – III msc od Młodzieżowego Jury w kat. Taniec nowoczesny

 

Grupa trenuje regularnie 2 razy w tygodniu – we wtorki i piątki godz. 17:00-18:15 pod okiem Moniki Justyńskiej. (w razie potrzeby możliwe są również dodatkowe treningi w weekend)

 

Monika Justyńska

Tańczyć zaczęła w 1995 roku, a sześć lat później dołączyła do formacji hip hop Czarne Stopy, z którą wielokrotnie startowała w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata. W 2006 roku wraz z formacją Deft Crew zdobyła pierwsze miejsce na Rytmie Ulicy w Pile. W latach 2007-2008 występowała z grupą zawodową Szkoły Tańca Lilla House. W latach 2011-2014 Monika opiekowała się formacjami Szkoły Tańca Family Dance w Łodzi. W 2012 roku tańczyła w projekcie stworzonym przez Street Dance Academy z Wrocławia wraz z Fundacją Rozwoju Człowieka TROOD, którego choreografem była Andye Jamieson (USA). Aktualnie prowadzi formację JUST JUNIOR w Urban Dance Zone w Łodzi oraz grupy K2 w Spółdzielczym Domu Kultury SEM w Zgierzu. Bardzo ważne jest dla niej ciągłe doskonalenie własnych umiejętności, dlatego tak często jak to możliwe bierze udział w warsztatach tanecznych w kraju i za granicą z najlepszymi nauczycielami z całego świata. Przywiązuje ogromną wagę do muzykalności, nie zapominając przy tym o czystości i dokładności ruchu. Stara się, aby jej zajęcia były wyzwaniem zarówno dla kursantów jak i dla niej samej.

 

AUDYCJA

W tym roku chcemy powiększyć skład, dlatego też poszukujemy młodzieży w wieku 12-15 lat gotowej na ciężką pracę, konkursy i pokazy. 

Szukamy osób z pasją, które naprawdę zaangażują się w życie grupy.

Audycja odbędzie się w niedzielę 27 września w godzinach 11:00-12:30.

Wszyscy uczestnicy nauczą się choreografii, na podstawie której zostaną wybrane nowe osoby do składu. Pod uwagę będą brane zarówno umiejętności jak i osobowość oraz zaangażowanie.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH!! :)

 

Każdy uczestnik castingu zobligowany jest do uprzedniego zgłoszenia swojego udziału w Recepcji Szkoły Tańca Urban Dance Zone.

tel.: 695-385-254, 535 202 422 (14:30-22:00)

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.