Urban Workshops - Warsztaty z Mateuszem Sobecko 3.11.2015


 

 Urban Workshops - Warsztaty z Mateuszem Sobecko, zwycięzcą 8 polskiej edycji You Can Dance!!!

 

 

Mateusz to Tancerz, Instruktor, Choreograf ze Śląska. Swoje zamiłowanie do tańca odkrył 6 lat temu. Pierwsze kroki stawiał w różnego rodzaju formacjach i na warsztatach, co miało ogromny wpływ na zmianę dotychczasowego stylu życia.

Taniec stał się jego inspiracją i nadzieja na lepsze jutro. Jest człowiekiem ambitnym, a jego zapał i chęci do doskonalenia techniki zapewniły mu uczestnictwo w zawodach i mistrzostwach dużego formatu. Czynnie bierze udział w warsztatch i projektach tanecznych prowadzonych przez polskich i zagranicznych choreografów, gdzie sam może rozwijać swoją pasję i czerpać inspirację od najlepszych. Dwa lata z rzędu szkolił się w Los Angeles pod okiem znakomitych choreografów. Brał udział przy realizacji takich projektów i programów jak: "You Can Dance", "Jaka to melodia", "Sabat Czarownic", "Mikołajkowa Muzodajnia Gwiazd", "Board Game Tour", jak i wielu innych eventach oraz pokazach tanecznych.

Nie ma określonego stylu. Jego choreografie wprowadzają w inną rzeczywistość: wyjątkowy świat tańca, gdzie każdy może odnaleźć siebie, przełamując wszelkie bariery. Na swoich zajęciach chce wydobyć z ludzi jak najwięcej energii, ucząc ucieleśniania swoich emocji. Oferuje swoją wizję choreografii jednak stawia również na wyjście z własną inicjatywą przekazu.

 

KIEDY:

Warsztaty odbędą się we wtorek, 3 listopada.

18:20 - 19:35

19:40 - 20:55

 

CENNIK:

1 lekcja - 35 złotych

2 lekcje - 55 złotych

 

Zapisz się:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numerami telefonu: 695-385-254 lub 535 202 422 ( w godz. 14:30 - 22:00).

Podaj imię nazwisko, numer telefonu i ilość godzin, z dopiskiem: Warsztaty z Mateuszem Sobecko.

 

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest dokonanie wcześniejszej wpłaty w recepcji szkoły.