JAMAICAN CHRISTMAS WORKSHOPS


 

JAMAICAN CHRISTMAS WORKSHOPS to bardzo wyjątkowa edycja warsztatów DANCEHALL'owych obejmująca tematykę świąteczną.  Oprócz kilku godzin energetycznych zajęć, możecie spodziewać się wielu interesujących informacji, na temat tego, jak Święta Bożego Narodzenia obchodzi się na Jamajce. Część teoretyczna wsparta będzie prezentacją multimedialną.

Ponadto celem warsztatu będzie realizacja świątecznej choreografii, która zostanie nagrana w drugi dzień warsztatu. Oficjalna publikacja filmu nastąpi w Wigilię. ;) Na zakończenie, w nagrodę za pracę i wysiłek na warsztatach, odbędzie się mały jamajski poczęstunek. ;)

Prowadzący: Małgorzata Kasińska

Dyplomowana Instruktorka Tańca po 2- letnim Instruktorskim Kursie Kwalifikacyjnym - specjalność formy uliczne w Bydgoszczy. Absolwentka łódzkiej AHE oraz UŁ na kierunku Pedagogika. Członkini GrUpy SKłaD. Wykładowca na 2-letnim Kursie Instruktorskim z zakresu Tańca Nowoczesnego, o specjalizacji formy uliczne w Poznaniu.

Zainteresowania Gosi skupiają się wokół form ulicznych, lecz swoje horyzonty stara się nadal poszerzać. Zaczynała od Hip-Hopu, a obecnie specjalizuje się w Dancehall. W tym roku szkoliła się na Jamajce!

TERMIN: 12 -13 grudnia 2015 dokładne godziny podamy niebawem!

MIEJSCE: Urban Dance Zone - Szkoła Tańca w Łodzi ul. Zachodnia 85, Łódź

KOSZT: 49 złotych 30 złotych (tylko pierwszy dzień)

Uwaga! Gwarancją udziału jest uprzednia wpłata u organizatora! Ilość miejsc ograniczona!

ZAPISY/INFORMACJE: Recepcja Szkoły Tańca Urban Dance Zone e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel: 695-385-254, 535 202 422