Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/content/redform.php on line 102

Dni Otwarte - Darmowe Zajęcia w Urbanie!! 10-11 września 2016r.


Open Days w UDZ to nic innego jak 2 dni świetnej zabawy, zapełnione mega pozytywną energią, oraz przede wszystkim taniec, taniec i jeszcze raz taniec <3

 

Przygotowaliśmy pokazowe zajęcia specjalnie dla Was, abyście mogli poznać różne techniki tańca, zobaczyć ich charakter i zdecydować jaka technika najbardziej Wam odpowiada :)

To również świetna okazja, na poznanie nowych przyjaciół, a także odkrycie w sobie pasji do tańca.

Na dzień otwarty możesz przyjść sam lub w parze - nie ma to znaczenia.

Wszystkie lekcje tego dnia są bezpłatne, a Ty możesz uczestniczyć w dowolnej ilości zajęć :)

Podczas dni otwartych będziemy zbierać zapisy na regularne kursy w naszej szkole.

 

Nie zastanawiajcie się długo, przyjdźcie i sami przekonacie się że warto :D

 

GRAFIK OPEN DAYS

 

Sobota 10 września:

 

ZAJĘCIA W PARACH:

11:00 – 11:55 – Taniec Towarzyski – Michał Krawczyk

12:00 – 12:55 – Taniec Użytkowy – Michał Krawczyk

13:00 – 13:55 – Tango Argentino – Magdalena Wlazeł i Paweł Skalski

14:00 – 14:55 – Rueda de Casino – Witold Pągowski

15:00 – 15:55 – Salsa Kubańska – Witek Pągowski

16:00 – 16:55 – Taniec Towarzyski – Jędrek Kauc, Marta Kuląg

17:00 – 17:55 – Taniec Użytkowy – Jędrek Kauc, Marta Kuląg

 

ZAJĘCIA SOLO DLA PAŃ:

11:00 – 11:55 – Taniec Brzucha – Agnieszka Kostecka

12:00 – 12:55 –

13:00 – 13:55 – Sexy Dance – Kamila Płóciennik

14:00 – 14:55 – Latin Solo – Jędrek Kauc

15:00 – 15:55 – Zumba – Agnieszka Grabarczyk

16:00 – 16:55 – Bachata Solo – Monika Izabela Krawczyk

17:00 – 17:55 – Hula – Monika Krawczyk

 

ZAJĘCIA STREET & STAGE:

11:00 – 11:55 – Street Dance Kids 6-13 lat – Darek Wasiak

12:00 – 12:55 – Hip Hop 12-15 lat – Monika Justyńska

13:00 – 13:55 – Dancehall – Małgorzata Kasińska

14:00 – 14:55 – Twerk – Gosia Kasińska

15:00 – 15:55 – Modern Jazz – Kamila Płóciennik

16:00 – 16:55 – Reggaeton – Aleksandra Dworakowska

17:00 – 17:55 – Hip Hop – Klaudia Walasz

 

Niedziela 11 września:

 

ZAJĘCIA W PARACH:

11:00 – 11:55 - Salsa Kubańska - Krystian Szymański

12:00 – 12:55 – Zouk – Marcos Lima,

13:00 – 13:55 - Samba De Gafieira - Marcos Lima

14:00 – 14:55 – Bachata – Marcos de Lima,

15:00 – 15:55 – Salsa Kubańska – Michał Andryszczak

16:00 – 16:55 – Kizomba – Michał Andryszczak

17:00 – 17:55 – Salsa Los Angeles – Michał Andryszczak

 

ZAJĘCIA SOLO DLA PAŃ:

11:00 – 11:55 – Zumba – Agnieszka Grabarczyk

12:00 – 12:55 – Latin Solo – Kuląg Marta

13:00 – 13:55 – Sexy Salsa – Monika Krawczyk

14:00 – 14:55 – Bachata Solo – Monika Krawczyk

15:00 – 15:55 – Samba Brazylijska – Marcos de Lima

16:00 – 16:55 – Zumba - Marek Tkaczyk

17:00 – 17:55 – Kizomba Lady Styling – Magda Kosiorek

 

ZAJĘCIA STREET & STAGE:

11:00 – 11:55 – Hip Hop – Natalia Nati Kowalska

12:00 – 12:55 – Jazz – Anna Dovganovska

13:00 – 13:55 – Contemporary – Anna Dovganowska

14:00 – 14:55 – House – Natalia Nati Kowalska

15:00 – 15:55 – Dancehall – Darek Wasiak

16:00 – 16:55 – Taniec Współczesny – Kacper Bożek

17:00 – 17:55 – Jazz – Kacper Bożek

 

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Podaj listę zajęć które wybierasz:

Nie znaleziono aktywnych formularzy

Do zobaczenia :)