Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Taniec dla Narzeczonych, Pierwszy Taniec Łódź


pierwszy taniec urban dance zone


PIERWSZY TANIEC PARY MŁODEJ - specjalne kursy i zajęcia indywidualne dla narzeczonych w Łodzi!

Pierwszy Taniec jest najważniejszym wydarzeniem weselnym. Jest zapowiedzią zarówno cudownego wieczoru, jak i Waszego przyszłego życia we dwoje. Lekkość z jaką dacie się poprowadzić muzyce z pewnością będzie miała odzwierciedlenie w małżeńskiej już przyszłości.

Zajęcia prowadzone są w różnych formach - od zajęć indywidualnych, aż po kursy regularne w większej grupie. Zajęcia prowadzą instruktorzy, którzy z przyjemnością pomogą Wam zrealizować własne zamierzenia, a może i te które my Wam podsuniemy. Pierwszy taniec może być klasycznym walcem, a może dacie się przekonać aby dołozyć do tego elementy tańca współczesnego, do gorącej latynonoskiej lub nowoczesnej muzyki? Realizujemy takie pomysły z ogromną radością. Co więcej - wiemy że się one sprawdziły i zaskoczyły wszystkich gości na weselu.

Nasza oferta dla Narzeczonych wykracza również poza przygotowanie pierwszego tańca. Możemy oprawić Wasze wesele, pokazem np. Salsy oraz poprowadzić klikudziesięciominutowy introkurs - zabawę dla wszystkich gości. I pamiętajcie - zabawę, bo właśnie na weselu o to chodzi. Zaufało nam już kilka par, gdzie Goście i Młodzi nie chcieli nas wypuścić z wesela :)