Najczęściej czytane


Notice: Trying to get property of non-object in /plugins/system/modulesanywhere.php on line 149

Notice: Undefined variable: gd_support in /plugins/content/jwsig.php on line 83

LEJDIS DAY - skąd wziął się facet na Balecie? Relacja z Dnia Otwartego 27 marca 2010


 

Kochane Panie. Dzień 27 marca był dniem specjalnie dla Was!

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie, za energie i uśmiech, który pomimo zmęczenia towarzyszył Wam przez cały dzień. Z dużą radością obserwowaliśmy Wasze zaangażowanie.

Zaproponowaliśmy Wam prawdziwy wachlarz technik, aby każda z Was mogła spróbować swoich sił na różnych zajęciach i mogła się przekonać w jakich rytmach gra jej dusza. Wszystkie zajęcia cieszyły się powodzeniem, zarówno te stricte taneczne - Salsa, Balet, Taniec Brzucha, Taniec Współczesny, Cuban Ladies Styling, jak i te które bliskie są fitness i dbania o swoją figurę i zdrowie - Zumba, Spal Kalorie w Tańcu, Aerobic Dance czy Sexy Dance.

Na niektórych zajęciach było szybko, dynamicznie i wyczuwało się dużo pozytywnej energii i wibracji. Podobała się Zumba, na której Olga zaprezentowała energetyczne układy wzmacniające kondycję uczestników. Agnieszka dbała o kondycje i zdrowie uczestniczek na zajęciach z Aerobic Dance i Spal Kalorie w Tańcu. Sexy Dance to przykład tego, jak się poruszać i sterować swoimi gestami, aby były łagodne, delikatne ale zarazem pełne gracji i niedopowiedzianej zmysłowości.

Nieco spokojniej było na zajęciach Tańca Współczesnego, czy Baletu. Balet to technika wspaniale przygotowująca organizm do dalszej pracy tancerza. Poprawia koordynację i wzmacnia mięśnie, jak twierdzą Karolina i Kasia, stałe uczestniczki zajęć Urban Dance Zone.

Swoją premierę w UDZ miały zajęcia z Pa'ti - Cuban Ladies Styling. Technika, która doskonale przygotowuje Kobiety do kubańskich styli tańca. Pa'ti swoje umiejętności zdobywa u prawdziwych kubańskich tancerzy, więc jest to nie lada gratka...

Tradycyjnie, pewniakami na Lejdis Day była Salsa Solo poprowadzona przez Kaję oraz Martę. Jak twierdzą Olga, Natalia i Danka, zajęcia bardzo zmysłowe, na których można było poczuć prawdziwe latynoskie klimaty i zatańczyć ciekawe układy do gorącej muzyki. W klimat orientu przeniósł nas Taniec Brzucha, który pozwala cieszyć się tym tańcem bez wyjeżdżania na wakacje do Egiptu...

 

Wszyscy wiemy jak ważne jest zdrowie i kondycja, dlatego na Lejdis Day zaprosiliśmy przedstawicielkę Centrum Urody E. & J. Miśkiewicz, która przygotowała wiele nagród dla naszych uczestniczek takich jak: manicure, masaż twarzy, parafinowy zabieg dłoni, makijaż oraz nagrody na zabiegi kosmetyczne w salonie Centrum Urody.

Panie mogły skorzystać również z porady dotyczącej zdrowego odżywiania się od przedstawicieli Natur House, uznanego specjalisty w środowisku dietetyków.

 

Dziękujemy wszystkim Paniom za tak liczne przybycie na zajęcia. I pamiętajcie - wiosna to czas na zmiany, nowe postanowienia. Okazja do poprawy swojego wyglądu, poznania nowych osób. A jak zobaczyliście zapewne w naszej szkole, na zajęciach spotkacie ludzi, którzy są otwarci na świat i nowe wyzwania.

Zapowiedź Dnia Otwartego LEJDIS DAY można przeczytać tutaj

 

A na koniec tradycyjnie relacja zdjęciowa :)